999 rezultate për

pavard

Rrëfehet Pavard: Prindërit do të më kishin vrarë nëse bëja tatuazh Shqipëria do të luajë pas pak ditësh ndaj Francës në Paris dhe i grumbulluar për këtë takim kundër kuqezinjve është edhe
Prezantohet Benjamin Pavard: Bayern zgjedhja më e mirë Benjamin Pavard është prezantuar te Bayern Munich. Ashtu si Lucas Hernandez, edhe Benjamin Pavard është transferuar t
Lewandowski: Te Bayern nuk duam talente, të vijnë ata që janë gati Si rrallëherë më parë Bayern Munchen ka filluar të shpenzojë shumë të konsiderueshme në merkato. Mbrojtësit Pavard dhe H
Ylli francez në Gjermani për vizitat mjekësore Benjamin Pavard ndodhet në Munich për të zhvilluar testet mjekësore me FC Bayern, siç raporton gjermania Kicker. Meg
Kovac: Pavard është një lojtar i madh Trajneri aktual i Bayern Munich, Niko Kovac ka komentuar blerjen më të fundit të gjigandëve bavarez, Benjamin Pavard.
Zyrtare: Bayern Munich transferon mbrojtësin e njohur Benjamin Pavard duke filluar nga sezoni ardhshëm do të jëtë futbollisti më i ri i Bayer Munich. 22 vjecari do të nënshkr
Pavard: Nuk kam asnjë marrëveshje me Bayernin Benjamin Pavard ka mohuar të ketë një marrëveshje që do ta shohë atë të lidhur me Bayern Munichun në verën e vitit 2019.
Ancelotti: Nëse më pëlqen Pavard, nuk do kisha respekt për Hysajn Merkato e dimrit po afron dhe e ardhmja e Elseid Hysajt te Napoli tashmë është bërë telenovelë, teksa shqiptari është pë
Napoli një hap larg transferimit të Pavard Skuadra e Napolit është vetëm një hap larg nënshkrimit me mbrojtësin Pavard, i cili luan në Bundesligë me skuadrën e Sht
Kështu duket qafa e Pavard pas ndërhyrjes brutale Liga e Kombeve në mbrëmje na rezervoi një ndeshje "magjike" mes Gjermanisë dhe Francës. Ndeshja përfundoi barazim, m
Momenti ku Rudiger shkelmon Pavardin në fytyrë Supersfida mes Gjermanisë dhe Francës, e vlefshme për Ligën e Kombeve, nisi me një moment paniku, që trembi jo pak drejt
Benjamin Pavard konfirmon të ardhmen e tij Të shumta kanë qenë fjalët e merkatos se mbrojtësi francez i Stuttgartit, Benjamin Pavard ka arritur marrëveshjen me Bay
Mbyllet votimi, FIFA shpall golin më të bukur të Botërorit (VIDEO) FIFA ka mbyllur zyrtarisht sondazhin për goli më të bukur të Botërorit. Në këtë votim morën pjesë mbi 3 milionë vizit
"Goli më i bukur" i Botërorit në gusht bëhet lojtar i Real Madridit Beniamin Pavard është një nga lojtarët më të mirë të Kombëtares franceze. Ai ka shkëlqyer në Botërorin e Rusisë dhe
Ky është goli më i bukur i Botërorit "Russia 2018" (VIDEO) Botërori ka disa ditë që ka përfunduar dhe skuadra e Francës është kurorzuar pas 20 vitesh si Kampione Bote. Por fra
Pavard: Nuk po e kuptoj akoma këtë që ka ndodhur Benjamin Pavard është padyshim një nga zbulimet e këtij Kampionati Botëror. 22-vjeçari, i cili në sezonin 2016-2017 luan
Çfarë rasti të artë humbet Franca (VIDEO) Në “Saint Petersburg Stadium” po luhet gjysmëfinalja e parë e Botërorit mes Francës dhe Belgjikës. Mbrojtësi francez
Formacioni më i mirë në fazën 1/8-at të Kupës së Botës (FOTO LAJM) Kupa e Botës po vazhdon, pasi është mbyllur edhe faza e 1/8. Mes shumë surprizash dhe mungesa të kombëtareve të mëdha
Dramë në Franë-Argjentinë, ka sërish gol (VIDEO) Janë minuta dramatike ato që po luhen tani mes Francës dhe Argjentinës, ku avantazhi i skuadrave respektive nuk po zgjat