999 rezultate për

paund

E fiksuar pas tatuazheve, 24 vjeçarja shpenzon plot 20 mijë paund dhe nuk njihet më (FOTO LAJM) Amber Briana Luk ndaloi së i numëruari tatuazhet e saj kur arriti 150, por mendon që ka bërë edhe të paktën 100 të tjera
114 mijë paund, djali i Tom Doshit nget të njëjtën makinë si të Cristiano Ronaldos (FOTO LAJM) Fenomeni i fëmijët e pasur të Instagramit, tashmë nuk është vetëm një trend i huaj, por ndodh edhe në Shqipëri. Fëmi
30 mijë paundë për një fëmijë, konkurrentit i dalin mesazhet (VIDEO) Në Top Channel sot u has një temë shumë e pazakontë. Gjatë rubrikës “Përputhen” në “E Diell”, u transmetua biseda e një
Chelsea "mbush" me shpresë Lampard, 150 milion paund për merkaton Frank Lampard ka fituar besimin drejtuesve të Chelsea të cilët janë gati ti vënë në dispozicion 150 milion paund për me
Euro dhe dollari bëjnë kthesën, çfarë ka ndodhur sot me paundin britanik? Monedha europiane e ka mbyllur javën negativisht, pasi ka humbur 0.2 pikë në raport me dje, pasi blihet sot me 121.8 lek
Me makinë 265 mijë paund, rojet nuk e njohin lojtarin e City, tërbohen shokët e skuadrës Xhon Stons i ka blerë vetes një makinë “Rolls Royce” me vlerë 265 mijë paund. Por dhurata e fundit i ka hapur probleme m
Mourinho kampion i shpenzimeve, ka kryer plot 1.3 miliardë euro blerje Në futbollin e sotëm suksesi, apo aftësia për të menaxhuar, lidhen në mënyrë të drejtpërdrejtë edhe me shpenzimet që bën
Shpagim? Harry dhe Megan duhet të kthejnë mbrapsh 2.4 milion paund Çifti që vendosi të tërhiqej nga detyrimet mbretërore për të bërë një jetë të zakonshme, do duhet të kthejë mbrapsh rret
"Eskobari i Evropës" kapet në Shqipëri, trafikoi 10 milionë paund drogë Një 53-vjeçar nga Turqia u kap në Shqipëri si i shumëkërkuar nga drejtësia franceze, si një nga trafikantët e familjes k
"Shiste mend" me lekët e gjyshes, si i vodhi modelja 230 mijë paund (FOTO LAJM) Modelja 38 vjeçare është akuzuar se ka vjedhur plot 230 mijë paund nga gjyshja e saj e cila vuan nga dementia. Pasi e
E quajnë të çmendur! 25-vjeçarja paguan 15 mijë paund për tatuazhe (FOTO LAJM) 15 mijë paund vetëm për të mbuluar trupin me tatuazhe, kjo është historia e një vajze në Mbretërinë e Bashkuar. Nadin
Marrëveshja e re me Nike, Liverpool kalon Man United (FOTO LAJM) Liverpooli ka konfirmuar se ka rënë dakord për një marrëveshje shumëvjeçare sponsorizimi me firmën e njohur Nike, që do
Emrat e të rinjve, bosat shqiptarë të drogës trafikojnë fëmijë në Britani Mafia shqiptare detyron të rinj që të shkojnë në Britani, ku punojnë si skllevër dhe bëhen pjesë e jetës kriminale. N
"Me unazë fejese për vajza", plas gallata në rrjet për blerjen luksoze të Ronaldos (FOTO LAJM) Portugezi Cristiano Ronaldo është një nga futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave e për pasojë edhe një nga sporti
Me orë Rolex dhe unazë diamanti, zbulohet shifra marramendëse që mban në dorë CR7 (FOTO LAJM) Portugezi Cristiano Ronaldo është një nga futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave e për pasojë edhe një nga sporti
Ronaldo i lë "targën" kundërshtarëve, ja si fitoi përmes Instagramit Cristiano Ronaldo nuk është vetëm një kampion në fushë, por edhe në rrjetet sociale. Sulmuesi 34-vjeçar i Juventusit ka
Miliarda pasuri, shqiptari që bën namin në Angli kthen shumën e papërfillshme Fatos Metua, shqiptari që ka përfituar mbi 1.7 milion paund nga krîmi i organizuar do të duhet të kthejë mbrapsht vetëm
"Skifterët" i bëjnë kërdinë trashëgimtares së Formula 1, vjedhin 80.000 paund bizhuteri (FOTO LAJM) Hajdutët kanë vjedhur bizhuteri me vlerë 50 milionë paund nga banesa e Tamara Ecclestone në Kensington. Vajza e ish-s
Mbretëresha Elizabeth hap vend pune, pagesa deri në 50 mijë paund A keni shkathtësi në përdorimin e mediave sociale për të mbledhur ndjekësit e Familjes Mbretërore? Mbretëresha është
Burrat shpenzojnë më shumë sesa gratë për veshje gjatë festave të fundvitit Britanikët janë gati të shpenzojnë 2.4 miliardë paund për veshjet në sezonin e Krishtlindjeve, edhe pse shumë artikuj mu