999 rezultate për

paulinho

Një shqiptar i Barcelonës mes Coutinhos dhe Paulinhos Talenti shqiptar nga Kosova, Liridon Kabashi është pjesë e akademisë së Barcelonës. Ai ka përfituar nga rasti duke b
Barcelona i kundërpërgjigjet Sociedadit, Paulinho rihap ndeshjen (VIDEO) Barcelona ka rihapur ndeshjen në "Estadio Anoeta" ndaj Real Soceidad. Është Paulinho ai që ka ngushtuar rezultatin p
Barcelona po i gjen shtëpi Coutinhos Philippe Coutinho do të ketë mjaft përkrahje për të zënë karar në Barcelonë, me Paulinhon që ka zbuluar se skuadra tashm
Paulinho ka një mesazh të qartë për Coutinhon Interesimi i Barcelonës për Philippe Coutinhon është bërë i qartë nga një seri ofertash dhe Paulinho shpreson se ylli i
Barcelona nuk ngopet, shënon edhe të katërtin ndaj La Corunas (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Deportivo La Corunas në "Camp Nou" Është përsëri ai që shënoi golin e
Shënohet edhe goli i dytë në sfidën Barcelona - La Coruna (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë ndaj La Corunas në "Camp Nou" Këtë herë është mesfushori Paulinho ai që ka sh
Formacionet zyrtare: Barcelona - La Coruna Barcelona pret sonte në "Camp Nou" Deportivo La Coruna, ndeshje e vlefshme për javën e 16-të të La Ligas. Barcelona
Në La Liga nuk është as sa Paulinho, por në Ligën e Kampionëve as e gjithë Barcelona nuk është sa ai Beteja e vazhdueshme e Cristiano Ronaldos me Lionel Messin, nuk është ndalur e as që do të ndalet. Portugezi gjatë nd
Paulinho shënon po aq gola sa BBC-ja e Realit Paulinho ka shënuar po aq gola sa e gjithë treshja sulmuese e Real Madridit, BBC. Treshja sulmuese Real Madridit, BBC
Paulinho tregon si e bindi Messi të bashkohej me Barcelonën Paulinho ka zbuluar se Lionel Messi e ka pyetur atë nëse dëshiron të transferohet te Barcelona dhe kjo në fund e bindi t
Paulinho: Jam shumë i lumtur për atë që po më ofron Barcelona Barcelona mposhti Eibarit me rezultat 6-1, teksa shkëlqeu dhe Paulinho, i cili u prit me ovacione. Ai shënoi një gol dhe
Ja si u vlerësuan Messi dhePaulinho në ndeshjen kundër Eibar Barcelona e ka shënuar fitoren e pestë radhazi në kampionat duke e mposhtur Eibarin me rezultat 6-1. E gjithë ndeshja
Paulinho nuk njihej si i tillë, lojtari i dytë më i mirë tek Barca me gola dhe asist Edhe pse erdhi me shumë zhurmë të Barcelona, braziliani Paulinho e ka gjetur vetën mjaftë mirë. Ai ka shënuar golin e
“Paulinho do t’i habisë skeptikët me aftësitë e tij” Mbrojtësi brazilian i Atletico Madridit, Filipe Luis beson se transferimi i ri i Barcelonës, Paulinho do të habisë shumë
Mbrëmje e madhe për Paulinhon, bën debutimin me Barcelonën Nënshkrimi i Paulinhos nuk mund të ketë qenë i mirë pritur për disa nga tifozët e klubit. Por mbrëmëishte një moment i v
Neymar uron Paulinhon: Shpresoj të jesh aq i lumtur sa isha un Paulinho është zyrtarisht një lojtar i Barcelonës dhe bashkombasi i tij, Neymar e ka uruar atë. Edhe pse nënshkrimi
Barcelona zyrtarizon Paulinhon Barcelona ka rënë dakord për një marrëveshje me Guangzhou Evergrande për të nënshkruar me mesfushorin Paulinho për 40 mi
FOTO SKANDAL/ Paulinho e ofendoi Barcelonën në Twitter disa muaj më parë (FOTO) Ndonëse është blerja më e re blaugrana dhe mund të ndryshojë çdo mendim dhe opinion të tijin personal, nënshkrimi me Bar
Barca do të deklarojë sot gjithçka për Paulinhon Sipas Mirror, Barcelona do të njoftojë nënshkrimin e Paulinhos sot për një marrëveshje me vlerë 36.5 milionë paund. I
Barcelona arrin marrëveshjen me brazilianin Pas interesit për Coutinho dhe Dembele, për të cilët nuk ka arritur ende një marrëveshje, klubi ka kompletuar transferim