999 rezultate për

paul

Fonseca po humb besimin e drejtuesve të Romës, projektohet rikthimi i bujshëm Dy humbjet e fundit të Romës, në derbi me Lazion për kampionat dhe në Kupën e Italisë ndaj Spezias, që rezultoi me një e
Ylli i Udineses akoma më pranë Interit, transferimi varet nga Eriksen Interi ka mbyllur menjëherë marrëveshjen me Udinesen për Rodrigo De Paul. Transferimi i mesfushorit në këtë merkato dimr
Të dashuruar në shkollë të mesme, ribashkohen dhe martohen pas 70 vitesh Dy gjimnazistë të dashuruar, të cilët ishin ndarë gati shtatë dekada më parë u bashkuan gjatë pandemisë së koronavirusit
Dybala e McKennie dëmtohen, telashe për Juventusin Ka përfunduar pjesa e parë e takimit Juventus-Sassuolo.Juventus ka humbur dy lojtarë kyç në pjesën e parë, pasi McKennie
"Herën tjetër eja dhe më përqafo", zbulohet dialogu mes Chiesas dhe Dybalas (VIDEO) Mikrofonët në terren kapën dialogun midis Federico Chiesa dhe Paulo Dybala pas golit të hapjes së Juventusit në San Siro
Prej kohësh ishte në "orbitë", Interi propozon ofertën e parë për De Paul Interi është i gatshëm t’i ofrojë Udineses rreth 25 milionë euro për Rodrigo de Paul, por vetëm në formë huazimi për 18
Paul Pogba po shkon drejt Real Madridit? Mino Raiola, menaxheri i Paul Pogba, ka deklaruar publikisht që lojtari i tij dëshiron largimin nga Mancheser United.
Largimi nga Man United që në janar, zbardhet biseda mes Pogba dhe Solskjaer Paul Pogba gjithnjë e më afër Juventusit. “Koha e tij te Manchester United është drejt fundit, Paul nuk ndihet më i
Raiola i kërkon Man.United të lejojë Pogban të largohet, Juventusi destinacion i mundshëm Agjenti i Paul Pogbas, Mino Raiola ka kërkuar nga Manchester Unitedi ta lejojë mesfushorin të largohet në afatin dimëror
Me 3 super blerje, ja si pritet të luajë Allegri te Arsenali (FOTO LAJM) Mediat angleze bëjnë të ditur se Allegri mund të zëvendësoje Artetan për shkak te rezultateve të dobëta të këtij te fund
7 vite pas ndarjes nga jeta, vajza e Paul Walker përlot botën me foton e veçantë (FOTO LAJM) Në 30 nëntor u bën 7 vite nga ndarja nga jeta e aktorit të ndjerë, Paul Walker. Vajza e tij e vetme e ka kujtuar Paul pë
Largimi i Eriksen sjell te Interi De Paul Merkato e Interit për muajin janar, përsa i takon mesfushës është e lidhur ngushtë me shitjen e Christian Eriksen, i cil
Lajm i mirë për Pirlon, rikthehen 2 futbollistë shumë të rëndësishëm te Juventus Federico Chiesa dhe Paulo Dybala morën pjesë në seancën e plotë stërvitore të Juventusit sot, teksa do të jenë në dispoz
CR7 e kërkoi për vite gruan që e ushqeu që fëmijë, Paula lajmërohet dhe tregon gjithçka (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo mund të përballojë gjithçka që dëshiron, ai është futbollisti më i paguar në botë që ka fituar deri ta
35 milion euro dhe një goleador, oferta e fundit për Paulo Dybala Juventusi dhe Paulo Dybala mund të ndajnë rrugët së shpejti. Marrëveshja për rinovimin e kontratës mungon dhe arsyet jan
"E përsëris, Dybala Messi i ri, të ikë te Reali" “Ai do të bëhet Messi i ri”, kështu shprehej Maurizo Zamparini në vitin 2015, kur e shiti argjentinasin Paulo Dybala te
Paratici nuk mohon transferimin e Pogba: E duam, është lojtar fantastik Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici ka konfirmuar se e duan Paul Pogba. E ardhmja e 27-vjeçarit vazhdon të
Udinese barazon rezultatin ndaj Milanit (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin minimal të Milanit, vendasit kanë arritur të barazojnë në fillimin e pjesës
Nuk duron fyerjet ndaj fesë Islame, Pogba tërhiqet nga Kombëtarja e Francës? Ylli francez i futbollit, Paul Pogba, duket se i ka dhënë fund karrierës së tij me kombëtaren e Francës. Ngjarjet e f
"Topi kalon stadiumin", kjo goditje e Dani Alves bëhet virale (VIDEO) Dani Alves është një futbollist që shënoi një epokë dhe me siguri mund të konsiderohet si një nga mbrojtësit më të mirë