999 rezultate për

patrizi

Dua Lipa e mahnitshme për koleksionin e ri të "Patrizia Pepe" (FOTO LAJM) Këngëtaret shqiptare që kanë arritur famë ndërkombëtare në muzikë, kërkohen edhe nga fushat e tjera. Ato janë bërë im
Gloria Patrizi, "ngushëllimi" i Max Allegrit (FOTO LAJM) Milani ka shkarkuar teknikun nga Livorno Massimiliano Allegri dhe në vënd të tij do të vijë ish futbollisti i tij Claren