999 rezultate për

patricio

Përdhunoi vajzën e tij të porsalindur, 244 vite burg për babain monstër Një burrë nga Teksasi është dënuar me 244 vite burg për përdhunimin e foshnjes së tij të porsalindur. Kjo gjë ndodhi
Napoli gjen zëvendësuesin e Pepe Reinas Sipas Rai Sport portieri i Sporting CP Rui Patricio është duke kryer vizitat mjeksore me Napolin. Patricio ishte emër
Ky është portieri më i mirë për vitin 2016, ja lista e plotë Instituti Ndërkombëtar i Historisë dhe Statistikave në Futboll, IFFHS ka publikuar sot dhe renditjen e portierëve më të
Patricio: “Me Shqipërinë na pret një takim i vështirë” Pavarësisht humbjes 1:0 në miqësore nga Franca, portieri i Portugalisë, Rui Patricio, ka deklaruar se Kombëtarja e tij u