999 rezultate për

patozi

Shpërthen Patozi: Lulzim, të ka ardhur goja o vulëhumbur! Astrit Patozi, me anë të një statusi në “Facebook”, ka shpërthyer me një sëra akuzash në drejtin të kreut të ngirë të PD
A mund ta zgjidh Berisha situatën në PD? Ja çfarë thotë Patozi Edhe pse nuk është pjesë e garës për kreun e Partisë Demokratike, Astrit Patozi prej disa ditësh vijon takimet me demokr
Besnik Mustafaj zbulon “sekretin” e madh të Berishës Ish-ministri i PD-së, Besnik Mustafaj, i cili bën pjesë në lëvizjen e re brenda PD-së, të iniciuar nga Astrit Patozi ka
Patozi nis të lëvizë gurët në PD, ja çfarë do të ndodh nesër Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi nis nga dita e nesërme zyrtarisht lëvizjen e re brenda PD-së, të cilën e paralajmëro
Dhuna ndaj Bedri Hoxhës, Patozi shpërthen ndaj Bashës: Qetësoji “trimat” Deputeti i PD-së Astrit Parozi, me anë të një statusi në “Facebook”, ka reaguar lidhur me incidenti që ndodhi gjatë taki
Patozi nuk kursehet ndaj Bashës: Na bëre gazi i botës! Deputeti i Partise Demokratike, Astrit Patozi ka lëshuar ironi ndaj kreut të demokrateve, Lulzim Basha lidhur me menyren
Parti e re e djathtë! Çfarë po paralajmëron Patozi? Ish deputeti Astrit Patozi, kërkoi publikisht dorëheqjen e Lulzim Bashës dhe nisjen e një gare reale brenda forcës së ti
Patozi zbulon detaje nga takimi me Berishën: Ja për çfarë folëm në zyrën e tij (VIDEO) Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi ka zbuluar sot te “ABC News” disa detaje nga takimi i mbrëmshëm me Sali Berishën.
I ofroi pazar, gazeta e PD i përgjigjet Patozit: E turpshme! Dy ditë më parë Astrit Patozi akuzoi Lulzim Bashën se i ka ofruar “pazar” lidhur me garën për kreun e PD-së më 22 korrik
Shpërthen Patozi: Sharës me pagesë, mos më përdorni mua… Vetëm një ditë pasi doli nga gara për kreun e PD-së, Astrit Patozi ka reaguar për herë të parë në Facebook. “Por një
Demokrati sulmon ashpër Patozin: E neveritshme, me mirë pa PD… Partia Demokratike gjendet në një krizë pasi që pas humbjes më 25 qershorit akuza të ndërsjellta mes demokratëve po bëjn
Patozi "demaskon" Bashën: Më ofroi pazar, por e refuzova Në mbledhjen e sotme të Kryesisë së PD-së, nuk u pranua kandidatura e Astri Patozit për të garuar per kryetar. Por i ftu
Paloka flet për grupin që kritikoi Bashën: Çfarë ndodhi me Patozin Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka folur pas mbledhjes së Kryesisë sduke sqaruar çfarë ndodhi në mbledhje q
Kryesia rrëzon Patozin, s’ka shtyrje të zgjedhjeve në PD Kryesia e Partisë Demokratike ka nisur vetëm pak më parë mbledhjen me dyer të mbyllura për të caktuar garën për kreun e
Basha mungon në mbledhjen e Kryesisë së PD, Patozi nuk aplikon zyrtarisht Eshte mbledhur sot rreth ores 19:00 Kryesia e PD-se, e cila shqyrton kandidaturat per kreun e kesaj partie, pas humbjes
PD i përgjigjet Selamit dhe Patozit: Zgjedhjet nuk shtyhen! Ditën e sotme mblidhet Kryesia e PD ku do të diskutohen kandidaturët për PD. Por me anë të një deklaratë për shtyp, d
Patozi denoncon Bashën: Zgjodhe farsën, po asgjeson PD-në Kandidati për kreun e PD-së, Astrit Patozi vazhdon akuzat e rënda ndaj kreut të PD-së Lulzim Basha. Patozi me anë të
Patozi i hap "luftë" Lulzim Bashës: Do t'a shpërtalloj... Astrit Patozi ka reaguar sërish në lidhje me deklaratën për kandidimin e tij në lidhje me kreun e Partisë Demokratike.
I hapi sfidë Bashës për kreun e PD-së, Patozi ka një mesazh për demokratët Pasi shpalli kandidaturën e tij për kryetar të PD, Astrit Patozi ka ardhur edhe me një mesazh për të gjithë demokratët.
Spektakolare, adoleshenti shkon në mbrëmjen e maturës me tank Mbrëmja e maturës është një ndër mbrëmjet më të rëndësishme të studentëve. Një adoleshent ka vendosur se mënyrë më e