999 rezultate për

patozi

Patozi: Pse koronavirusi mund ta riformatojë botën Nga Astrit Patozi Kur na ra tërmeti, u kujtuam për sizmiologët, inxhinierët, arkitektët, gjeologët, madje edhe p
Diskutohet për marrëveshje, Patozi thumbon demokratët Ditën e sotme tryeza për Reformën Zgjedhore mblodhi Oerd Bylykbashin në emër të PD, Petrit Vasilin në emër të LSI-së, Da
Patozi zbulon të vetmit që mund të rrëzojnë Edi Ramën nga qeveria Kreu i Partisë së re, Bindja Demokratike, Astrit Patozi ka reaguar pas takimit së djeshëm mes Presidentit, Ilir Meta me
Dikur gazetar, Astrit Patozi i bashkohet protestës kundër paketës anti-shpifje Kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi i është bashkuar protestës së gazetarëve përpara Kuvendit duke i dalë kundër p
Patozi: Jam dakord me Metën, gjendja në Shqipëri u rëndua "Jam dakord plotësisht me Presidentin e Republikës, kur thotë se gjendja politike në Shqipëri u rëndua pas ndryshimeve k
Intervista e Ramës, reagon Astrit Patozi Kreu i Partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi shkruan se është e kotë të presim zgjidhjen e krizës nga ndryshimi i si
E thotë Patozi: Një pakt i ri Rama- Basha E ndërsa të gjithë presin që Kryeministri Rama dhe Kryedemokrati Basha të ulen dhe të negociojnë zgjidhjen e krizës poli
Patozi padit KQZ: Rezultatet e 30 Qershorit të pavlefshme Bindja Demokratike ka ngritur sot një padi kundrejt Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve përsa i përket rezulatit të zgjedhj
Deklaratat e Metës, reagon Patozi: Ishte i rënduar, të aplikohet testi mendor Duke iu referuar fjalës së Presidentit Meta, Astrit Patozi, i ftuar në Top Talk, u shpreh se në Shqipëri mund të aplikoh
Patozi: S'ka forcë që i ndalon zgjedhjet në 30 qershor Kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi thotë se tashmë Shqipëria ka nevojë për një politikë të re, larg të vjetrës që
Patozi: Roli i Metës në opozitë është më i madh se sa i Bashës Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, ka theksuar se Ilir Meta sot ka marrë një rol më të madh në opozitë s
Patozi: Në këtë fushatë do shkojmë të përulur për të dëgjuar qytetarët (VIDEO) Kryetari i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi ka vendosur të japë një mesazh për të gjithë qytetarët kudo ndodhen
Jam sëmurë keq fare! Tërhiqet një tjetër kandidat i Patozit Një tjetër kandidat i partisë Bindja Demokratike është tërhequr nga gara për zgjedhjet lokale të qershorit. Bëhet fja
Ikën dhe kandidati i dytë i BD-së, Patozi thotë se emrat e tij po i marrin peng Gjatë 24 orëve të fundit Bindjes Demokratike i janë larguar dy kandidatë për kryetar bashkie. Pas Salvador Kaçajt, sëfun
Tërhiqet nga gara kandidati i Patozit për bashkinë e Lezhës Kandidati i Bindjes Demokratike në qarkun Lezhë, Salvador Kacaj, ka njoftuar sot se është tërhequr nga gara. Në një l
Partia e Patozit "gjuan kandidatë nga zyra", ish deputeti publikon mesazhet( FOTO LAJM) Ish-deputeti i PD-së, Luçiano Boçi ka publikuar një mesazh që sipas tij Partia Bindja Demokratike e Astrit Patozit, i ka
Patozi sfidon me një muzikant për Bashkinë e Tiranës Bindja Demokratike e drejtuar nga ish-deputeti Astrit Patozi ka zgjedhur të sfidojë me një muzikant për kreun e Bashkisë
Bie padia e PD, partia e Patozit do të futet në zgjedhje Kolegji Zgjedhor ka rrëzuar padinë e Partisë Bashkimi Demokrat për të çregjistruar nga zgjedhjet e 30 qershorit Partinë
"BD do të marrë pjesë në zgjedhje", Patozi: Ne do të bëjmë betejë frontale në 30 qershor përballë çdo kandidati Astrit Patozi në një deklaratë për mediat nga selia e Bindjes Demokratike është shprehur se subjekti politik që ai drejt
Patozi: Do kërkojmë shtyrjen e zgjedhjeve Kreu i partisë të sapoformuar “Bindja Demokratike” Astrit Patozi, ka reaguar kundrejt akuzave te partisë demokratike pë