999 rezultate për

patos

Tritol makinës së mësueses në Fier, dëshmia e gruas në polici Një sasi eksplozivi është vendosur në pjesën përparme të makinës së një mësueseje në Fier. Ngjarja ka ndodhur në lagj
E FUNDIT/ Tritol makinës së një gruaje në Fier Një makinë ka shpërthyer në flakë gjatë orëve të para të ditës së sotme në Fier. Nga të dhënat e para dyshohet se ke
Vendosi lule në memorialin e Mehmet Shehut, deputetja e PS-së reagon publikisht (VIDEO) Dita e djeshme simbolizonte ditën e çlirimit të qytetit të Patosit. Ashtu si çdo vit tjetër, edhe dje është përkujtu
SKANDAL/ Deputetja e PS vendos lule në memorialin e Mehmet Shehut (VIDEO) Dita e sotme simbolizon ditën e çlirimit të qytetit të Patosit. Ashtu si çdo vit tjetër, edhe sot është përkujtuar d
Tmerr në Patos, 55-vjeçari ther me thikë bashkëmoshatarin e tij Një ngjajrje e rëndë ka ndodhur në Patos. Mësohet se pas një sherri për motive të dobëta, një 55-vjeçar ka goditur m
Policia surprizon dy të rinjtë nga Patosi, kapen 41 kg kanabis (VIDEO) Dy të rinj nga Patosi as që do ta mendonin se pasi të hapnin derën e shtëpisë ku banonin do të gjenin në hyrje të saj fo
Godet me grusht policin, arrestohet fieraku 55-vjeçar Policia ka vënë në pranga shtetasin K.M 55 vje pasi akuzohet se ka kundërshtuar dhe goditur punonjësit e Policisë Bashki
Makina bie në kanal, humb jetën tragjikisht 23-vjeçarja(FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në orët e para të mëngjesit, në vendin e njohur si kthesa e Patosit. Nga ky aksident
Shpërthen zjarri në Patos, situata është tepër kritike Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë Qafën e Lalarit në Patos të Fierti këtë mbrëmje dhe situata duket se është mjaft e vës
Tragjedi në Vlorë, mbytet pushuesi nga Patosi Një 52-vjeçar nga Patosi është mbytur pasditen e së enjtes në Vlorë. Policia njofton se rreth orës 15:40, Salla Opera
Burrin masakron me thikë gruan për “8 Mars” Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Patos ku pas një zënke familjare burri ka goditur disa herë me thikë bas
LAJM I FUNDIT/ Tërmeti trondit Poliçanin, tmerrohen banorët (FOTO LAJM) Një tërmet me magnitudë 3.2 ballë ka tronditur zonën mes Beratit, Lushnjes dhe Patosit duke shkaktuar panik tek banorët.
PATOS/ I hyn në shtëpi dhe kryen veprime të turpshme me të miturën, pranga 43-vjeçarit Një 43 vjeçar nga Patosi është arrestuar, pasi ka kryer veprime të turpshme me një të mitur. Shtetasi në fjalë ka hy
Pranga 40 vjeçarit nga Patosi, pasi dhunoi të atin Shtetasi Dritan Resulaj, 40-vjeç, nga Patosi, është vënë ne pranga nga policia vendore, pasi ka ushtruar dhunë mbi baban
PDIU u çon gjelin e detit 100 familjeve në nevojë në Patos PDIU ka shpërndarë dhurata për 100 familje në Patos. Drejtuesit e degës së PDIU-së në këtë qytet shpërndanë pako ushqimo
Veshjet "Zara" prodhohen në Patos Ministrja e Ekonomisë, Milva Ekonomi, ka konfirmuar sot se veshjet "Zara" prodhohen në Patos, ndërsa veshjet e qepura me
Adoleshenti i prish vizitën Ramës në Patos, ja çfarë bën (FOTO LAJM) Kryeministri i vendit, Edi Rama i shoqëruar nga Kryetarja e Bashkisë së Patosit, Rajmonda Balilaj, deputetja e zonës Ant
Mjeti përplas për vdekje këmbësorin në aksin Fier-Patos Një 65 vjeçar ka gjetur vdekjen pasi e ka përplasur një mjet në aksin Fier-Patos. Sipas policisë së Fierit, bëhet e
Një makinë merr flakë në aksin rrugor Fier - Patos (FOTO LAJM) Një mjet tip Chevrolet me targa AA 758 BL në pronësi të Vasil Mihalit është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. Ng
“Parandalimi i dhunës ndaj grave”, LGI takim me gratë në qytetin e Patosit Lëvizja e Gruas për Integrim zhvilloi një takim me gratë e qytetit të Patosit, në një sipërmarrje private për të diskutu