999 rezultate për

pato

Kapet një nga autorët që tentoi të eliminonte me armë 35 vjeçarin në Fier Policia e Fierit ka arrestuar një prej autorëve të atentatit me arme që ndodhi më 24 nëntor në fshatin Ofiçinë e Vjetër
Përmbyset zetori, humb jetën 39 vjeçari Një zetor është përmbysur në Patos, e si pasojë ka humbur jetën një 39 vjeçar. Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 11
Zogistët - promotorë të qëndresës dhe luftës kundër okupatorëve Ekrem Spahiu* Po afron 75-vjetori i tërheqjes së forcave ushtarake gjermane nga Shqipëria, i cili është një përvjetor
Patozi: Jam dakord me Metën, gjendja në Shqipëri u rëndua "Jam dakord plotësisht me Presidentin e Republikës, kur thotë se gjendja politike në Shqipëri u rëndua pas ndryshimeve k
Aksident në Patok, Benzi me 4 të rinj përfundon në kanal (VIDEO) Ditën e sotme, një mjet tip "Benz" është aksidentuar duke përfunduar në kanal. Aksidenti ka ndodhur pranë kryqëzimit
Intervista e Ramës, reagon Astrit Patozi Kreu i Partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi shkruan se është e kotë të presim zgjidhjen e krizës nga ndryshimi i si
Zjarri rrezikon puset e naftës në Patos (VIDEO) Një gropë me serë në Dukas të Patosit është përfshirë nga zjarri mbrëmjen e sotme. Shërbimi zjarrfikës ka ndërhyrë me
Flakët shkrumbojnë dy shtëpi në Patos Një zjarr i fuqishëm ka rënë në fshatin Vreshtaz në Patos, ku sipas të dhënave ka marrë përmasa të mëdha dhe është i pam
Zjarr i madh në Patos, rrezikohen dhe banesat Një zjarr i madh ka rënë pasditen e sotme në fshatin Ruzhdije të Patosit. Zjarri ka qenë me pasoja për tokat e banorëve,
E thotë Patozi: Një pakt i ri Rama- Basha E ndërsa të gjithë presin që Kryeministri Rama dhe Kryedemokrati Basha të ulen dhe të negociojnë zgjidhjen e krizës poli
Patozi padit KQZ: Rezultatet e 30 Qershorit të pavlefshme Bindja Demokratike ka ngritur sot një padi kundrejt Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve përsa i përket rezulatit të zgjedhj
Deklaratat e Metës, reagon Patozi: Ishte i rënduar, të aplikohet testi mendor Duke iu referuar fjalës së Presidentit Meta, Astrit Patozi, i ftuar në Top Talk, u shpreh se në Shqipëri mund të aplikoh
Aksidente në Gjirokastër e Patok, plagosen 4 persona një në gjendje të rëndë Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në rrugën rurale të fshatit Krahës 1, ka dalë nga rruga mjeti tip “Toyota”, me dre
Patozi: S'ka forcë që i ndalon zgjedhjet në 30 qershor Kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi thotë se tashmë Shqipëria ka nevojë për një politikë të re, larg të vjetrës që
Patozi: Roli i Metës në opozitë është më i madh se sa i Bashës Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, ka theksuar se Ilir Meta sot ka marrë një rol më të madh në opozitë s
Patozi: Në këtë fushatë do shkojmë të përulur për të dëgjuar qytetarët (VIDEO) Kryetari i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi ka vendosur të japë një mesazh për të gjithë qytetarët kudo ndodhen
Jam sëmurë keq fare! Tërhiqet një tjetër kandidat i Patozit Një tjetër kandidat i partisë Bindja Demokratike është tërhequr nga gara për zgjedhjet lokale të qershorit. Bëhet fja
Ikën dhe kandidati i dytë i BD-së, Patozi thotë se emrat e tij po i marrin peng Gjatë 24 orëve të fundit Bindjes Demokratike i janë larguar dy kandidatë për kryetar bashkie. Pas Salvador Kaçajt, sëfun
Tërhiqet nga gara kandidati i Patozit për bashkinë e Lezhës Kandidati i Bindjes Demokratike në qarkun Lezhë, Salvador Kacaj, ka njoftuar sot se është tërhequr nga gara. Në një l
Partia e Patozit "gjuan kandidatë nga zyra", ish deputeti publikon mesazhet( FOTO LAJM) Ish-deputeti i PD-së, Luçiano Boçi ka publikuar një mesazh që sipas tij Partia Bindja Demokratike e Astrit Patozit, i ka