999 rezultate për

pati

Pati ethe dhe këputje, mjekët konfirmojnë gjendjen më të fundit shëndetësore të Janullatos Kryepeshkopata e Shenjtë e Shqipërisë reagoi në lidhje me gjendjen shëndetësore të Kryepiskopit Anastas Janullatos. R
Ky është futbollisti shqiptar që pati fatin të përballej dy herë me Maradonën (VIDEO) Pak njerëz e dinë se një futbollist shqiptar në dy ndeshje ka pasur punë jo të leht të ruajë, legjendën e futbollit, tan
Trump pati dyshime, rinumërimi i votave konfirmon fitoren e Biden edhe në Georgia Pas dyshimeve të Presidentit aktual Trump, për fitoren e Biden ka përfunduar rinumërimi i votave në Georgia, ku sërish k
Rekord i ri infektimesh, sa raste pozitive pati sot Ministria e shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar me koronavirus 597 raste dhe 11 viktima
Nuk ka harruar inatet e vjetra, reagimi i papritur i Shpatit për shtatzëninë e Afërditës (FOTO LAJM) Shpat Kasapi dhe Afërdita Dreshaj kanë qenë dikur një nga çiftet më simpatike të showbiz-it shqiptar. Ata kanë qenë n
Riza: Tirana e ka traditë të heqë trajnerët në nëntor, Egbo pati të njëjtin fat si Ahmataj Ish-futbollisti dhe drejtuesi i Tiranës, Florian Riza, mendon se largimi i Egbo është rrjedhojë e një tradite të krijuar
"Lamtumirë të kaluarës", kaq e pati lidhja e Morenës me partnerin misterioz? Morena Taraku ka bërë me dije muaj më parë se ka një njeri special që ka zënë vend në zemrën e saj. Megjithëse nuk na
Plasën çokollatat! Shpat Kasapi pranon për herë të parë në publik lidhjen e tij të dashurisë A është i dashuruar Shpat Kasapi? Këngëtari u fotografua me një bukuroshe zeshkane në një nga baret e Shkupit, ku po
Më shpejt nga ç'mendoni, e ëma zbulon dasmën e Shpat Kasapit me maqedonasen (VIDEO) Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi ka qenë ditën e sotme i ftuar në rubrikën ‘N’fermë’ me Ervin Kurtin i shoqëruar nga mam
Pati dorë në rrëmbimin e mësuesve turq, kërkohet ekstradimi i politikanit të njohur Prokuroria e Përgjithshme e Moldavisë i ka dërguar një kërkesë ekstradimi për politikanin dhe biznesmenin miliarder Vlad
Çmimi Nobel në Mjekësi për 2020, fituesit mjekët që zbuluan virusin e Hepatitit C Çmimi Nobel i këtij viti iu dha tre shkencëtarëve, të cilët kanë dhënë një kontribut vendimtar në luftën kundër hepatiti
Aktori i njohur francez flet plot simpati për Ramën: Është tip për së mbari! Aktori i famshëm francez, Gerard Depardieu në një intervistë dhënë për të përjavshmen "Le Point" ka treguar se hera e ve
Qeveria tërhiqet nga burgjet private: Nuk pati interes dhe modelet jashtë dështuan 6 vite më vonë, nga ligji i miratuar në 2014, qeveria shqiptare ka hequr dorë nga mundësia e hapjes së burgjeve private
S'do të jetë më beqar, Shpat Kasapi do të martohet në ditën e lindjes së tij (FOTO LAJM) Prej disa ditësh, në media po përflitet për lidhjen e re të këngëtarit Shpat Kasapi, i cili prej kohësh nuk ishte bërë p
Po Dafina ç'pati? Mendoni dhe ju se ky kunj i drejtohet Kidës (VIDEO) Disa ditë më parë, Dafina Zeqiri i vuri flakën rrjetit me projektin e saj të ri muzikor të titulluar “Million $”. Kën
Pati probleme me frymëmarjen dhe u dërgua në raminacion, si është gjendja e mjekut të "Sanatoriumit" Ditën e sotme u raportua se mjeku i njohur Alban Hatibi, i cili punon në spitalin "Shefqet Nndroqi", ka pasur kompikacio
KE për ndryshimin e Kushtetutës: Për të ardhur keq që nuk pati kompromis Zëdhënësja e KE-së Ana Pisonero ka reaguar menjëherë pas votimit me 106 vota pro në Parlament të ndryshimeve Kushtetuese
Puthje e përkëdhelje me brunen simpatike, kapet "mat" Seldi (FOTO LAJM) Ndonëse është komentuar për lidhje të ndryshme që prej ndarjes nga ish-e fejuara e tij, Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu ka
U hodh nga dritarja e apartamentit, ndërron jetë sportistja 20-vjeçare Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Moskë, Rusi. Një patinatore me origjinë ruse ka ndërruar jetë ditën e shtunë në Mo
Flamuj dhe brohoritje, kështu u prit Thaçi nga simpatizantët në Morinë Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka mbërritur pasditen e sotme në aeroportin e Rinasit nga ku është drejtuar menjëherë