999 rezultate për

pathyeshmerise

Gjoka: E rëndësishme është që ne të krijojmë mentalitetin e pathyeshmërisë Vllaznia shënoi 3 gola në portën e Kamzës, por sërish vuajti të marrë 3 pikët. Shkodranët komplikuan gjithçka me disa ga
13 rekordet e pathyeshmërisë në futboll (FOTO LAJM) Juventusi është zgjuar për të parën herë pas më shumë se një viti duke bërë llogaritë me një humbje dhe meritë për këtë
Juventus vrapon drejt rekordeve Juventusi nuk është mundur që prej 36 ndeshjesh. Dhe si rrjedhojë kërkojnë ta mbyllin këtë sezon pa asnjë humbje, duke t