999 rezultate për

paterica

Dhimbje koke për Piolin, Calhanoglu largohet me paterica nga stërvitja Në kulmin e entuziazmit si rezultat i shtatë fitoreve në shtatë ndeshjet e fundit, vjen lajmi që askush nuk e priste te
Publikohen pamjet, Van Dijk del nga spitali me paterica (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgili van Dijk përsoi dje një lëndim të tmerrshëm në derbin e "Merseyside" ndaj Evertonit, ta
"Dëmtova shokun e ekipin që Klop të më fuste mua", shokon ish-lojtari i Liverpulit: Nuk jam i turpëruar, ai përfundoi në paterica Një rrëfim tërësisht i rrallë ka ardhur nga ish-futbollisti i Liverpulit, Tom Brewit. Ky i fundit ka dalë nga akadem
"Jeta sjell të papritura", Enca shqetëson ndjekësit me foton me paterica (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë, këngëtarja Enca Haxhia lajmëroi ndjekësit e saj në Instagram se kishte diçka për të rrëfyer, vet
E pazakontë: Gazetarja e njohur shkon në studio me këmbën me allçi dhe paterica (VIDEO) Gazetarja e njohur Beti Njuma, ka shkuar në studion e lajmeve me këmbën në allçi dhe me paterica. Njuma u lëndua pak
Fansat të shqetësuar, Madonna shfaqet me paterica në protestë (FOTO LAJM) Madonna është shfaqur së fundmi në një nga protestat e organizuara në Londër, për kauzën tashmë globale “Black Lives Mat
Trembi kampin zikaltër kur doli me paterica nga stadiumi i Lecces, mësohet sa do të mungojë Brozovic Trembi jo pak duke u larguar nga Lecce me paterica, por për Marcelo Brozovic vijnë lajme të mira. Mesfushori i Interi
Juventusi me "paterica" në mbrotje, De Ligt humb sfidën e Championsit për shkak dëmtimi Në derbin e të së shtunës në mbrëmje ishte heroi i takimit, pasi i dha 3 pikët Juventusit me golin e shënuar ndaj Torino
Chiellini nuk e humbet supersfidën, me paterica dhe i ndihmuar nga stafi ngjitet në tribunë (VIDEO) Giorgio Chiellini u dëmtua rëndë dje në stërvitje duke këputut ligamentin e gjurit të djathtë. Kapitenit të Juventusi
25 vjet burg e internim në komunizëm, Sherif Merdani shkon me paterica në votimet njëpartiake Sherif Merdani është një ndër këngëtarët që ka kaluar 25 vite burg dhe internim gjatë komunizmit për një këngë, megjitha
Sarri me dhimbje koke, ylli ekipit përfundon me paterica (VIDEO) Lajm i keq për Mauricio Sarrin, pasi në finalen e Europa League kundër Arsenalit në Baku nuk do të ketë një nga lojtarët
Dëmtimi i rëndë i Kane, anglezi lëviz me paterica (VIDEO) Harry Kane u dëmtua dje rëndë gjatë ndeshjes kundër Manchester City-t ku Spërsat trimfuan 1-0. Pas ndeshjes atij i ës
Probleme sërish për Grezdën, shfaqet me paterica Eros Grezda është rikthyer në stërvitje pas pushimeve tek Rangersi, por gjërat nuk kanë shkuar mirë për sulmuesin e komb
Me këmbën e fashuar dhe paterica, Sonila Meços i ndodh incidenti Gazetarja Sonila Meço ka dëmtuar këmbën këtë vit duke mos e nisur mbarë. Ka qenë vetë ajo që e ka publikuar këmbën e
U katandis me paterica, Rrahman Rraja tregon arsyen Deputeti i PS, Rrahman Rraja, babai i Rexhep Rrajës së paditur nga Xhisiela Maloku për dhunë është parë duke ecur mbi pa
Çfarë i ka ndodhur? Deputeti i PS, Rrahman Rraja katandiset mbi paterica (FOTO LAJM) Deputeti i PS, Rrahman Rraja, babai i Rexhep Rrajës së paditur nga Xhisiela Maloku për dhunë është parë duke ecur mbi pa
Neymar fillon të ecë përsëri pa paterica (VIDEO) Neymar ka filluar të ecë përsëri pa paterica pasi po vazhdon me rekuperimin e tij pas një dëmtimi në këmbën e djathtë.
Deputetja e VV-së shfaqet me paterica në Kuvend (VIDEO) Brenda pak minutash pritet të fillojë seanca e parë konstituive e Legjislaturës së Gjashtë të Kuvendit të Republikës së
87-vjeçares me dy paterica i mohohet e drejta e votës, nuk ka te besoni arsyen (FOTO LAJM) Gjyshja që shikoni në foto është 87-vjeçare, dhe pavarësisht se është me dy paterica ka shkuar për të votuar. Por fa
Neuer i jep fund beqarisë, në ceremoni me paterica (FOTO LAJM) Portieri i Bayern Munchut dhe Gjermanisë, Manuel neuer i ka dhenë fund beqarisë, pasi është martuar me Nina Weiss. Lo