999 rezultate për

patenta

Kur do njehsohen patentat me Gjermaninë? Përgjigjet Rama Kryeministri Edi Rama në komunikimin e tij në online me qytetarët i është përgjigjur edhe një mjeku imazherist lidhur me
Shpejtësi skëterrë, Policia bën namin me heqjen e patentave (VIDEO) Policia e Tiranës ka pezulluar 23 leje drejtimi mbrëmjen e djeshme vetëm në zonën Sauk-Teg. Prej tyre, 12 për shpejtë
Me shpejtësi të madhe në rrugë, policia nxjerr pamjet (VIDEO) 24 patenta janë pezulluar në pak orë gjatë kontrolleve të policisë mbrëmjen e djeshme në aksin në Sauk-Teg-Kashar. N
Rrugorja me "dorë të hekurt": Pesë të arrestuar, gjoba e heqje patentash brenda pak orëve Policia Rrugore ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë pëzulluar 41 leje drejtimi, janë arrestuar 5 drejtues mjete
Ju duk rruga si pistë avioni, rrugorja bën "namin" me goba e heqje patentash (VIDEO) Policia Rrugore ka njoftuar se radarët e dronët në akset rugorë Durrës-Rrogozhinë dhe Elbasan-Peqin kanë kapur shkelje t
Fluks pushuesish drejt Tiranës: Policia gjobit 546 shoferë, pezullohen 31 patenta Vijon kthimi nga zonat bregdetare, në drejtim të Tiranës dhe Morinës, i pushuesve që lëvizin në fundjavë. Në të gjith
Rrugorja me "dorë të hekurt": Dhjetra të arrestuar, gjoba e heqje patentash në Durrës Policia Rrugore në Durrës, ka vijuar kontrollet në të gjitha akset rrugore jo vetëm për menaxhimin e trafikut por dhe pë
Monitorim me dron: Kujdes kur ktheheni nga zonat bregdetare, policia bën namin në rrugë duke pezulluar 63 patenta dhe 467 gjoba Si pasojë e kthimit nga zonat bregdetare, në drejtim të Tiranës dhe Morinës, në të gjitha akset rrugore nacionale ka flu
Tapë në timon dhe me shpejtësi skëterrë, "fluturojnë" 9 patenta (VIDEO) Heqje patentash dhe gjoba te mira per gjithe shkelesit e rregullave te qarkullimit rrugor. Policia jep detaje nga Plani
Kini kujdes! Policia në aksion: Nga bregdeti drejt Tiranës dhe Morinës, hiqen 34 patenta Policia e Shtetit njofton se qysh prej orës 16:00 ka filluar kthimi nga zonat bregdetare, në drejtim të Tiranës dhe Mori
Shkelën gazin pa pyetur për rregulla, merren 32 patenta në fundjavë Gjatë fundjavës janë pezulluar 32 leje drejtimi për shpejtësi tej normave të lejuara dhe drejtim mjeti nën efektin e alk
Radari bën "kërdinë" në rrugë, bllokohen 19 patenta Dy shofere janë vënë në pranga dhe 19 lejë drejtimi janë hequr nga policia e Shtetit, në kuadër të kontrolleve të ushtru
Parakalime sipas qejfit dhe shpejtësi mbi normën, "fluturojnë" 9 patenta (VIDEO) Policia ka ndëshkuar disa shoferë për mosrespektim te rregullave te qarkullimit rrugor. “Prej orës 20:00 e deri në k
Radari fikson "guximtarët" në rrugë, fluturojnë 18 patenta Pòlicia ka vijuar me kontrollet për parandalimin e aksidenteve të rënda si pasojë e shpejtësisë dhe ka konstatuar automj
Po "fluturonin" në rrugë, 9 shoferëve i merret patenta (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme i është hequr patenta për shpejtësi tej normave të lejuara 9 personave, ndërsa për 12 të tjerë është
Keni marrë gjoba apo ju është bllokuar patenta, tani veprimet bëhen online Drejtuesit e mjeteve, të konstatuar me shkelje gjatë qarkullimit rrugor, mund t’i paraqesin pretendimet apo dokumentacio
"Fluturuan" në rrugë me makinë, pezullohen 103 patenta (VIDEO) Policia ka pezulluar 103 patenta mbrëmjen e djeshme për shkak të shpejtësisë dhe konsumimit të alkoolit. Patrullat e
Shkelën gazin në rrugë, 23 shoferëve i "fluturon" patenta (VIDEO) 23 patenta janë pezulluar në mesnatë nga kontrollet e ushtruara me radar e dragera në autostradën Tiranë-Durrës. Nga
Në timon tapë: 20 arrestime dhe gjoba , hiqen 139 patenta gjatë një jave Policia Rrugore bën me dije se javën që kaloi ka arrestuar 20 shoferë, nga të cilët 5 në gjendje të dehur dhe 15 të papa
Radari i kapi me shpejtësi "skëterrë", i fluturon patenta 9 shoferëve (VIDEO) Policia iu ka hequr lejet e drejtimit 9 shoferëve mbrëmjen e djeshme. Këta të fundit lëviznin me shpejtësi tej normave t