999 rezultate për

paten

Shoferët "fluturojnë" në rrugë, sa patenta u morën mbrëmë (VIDEO) Policia e Tiranës ka vijuar kontrolle të shtuara për rritjen e parametrave të sigurisë rrugore në aksin Sauk-Teg dhe në
"Furtunë" në Policinë e Shtetit, cilat qytete patën ndryshime Drejtori i Përgjithshëm, Ardi Veliu ka firmosur ndryshime në radhët e policisë në Kukës, Elbasan dhe Dibër. Arjan Muç
Tapë në timon dhe me shpejtësi skëterrë, "fluturojnë" 14 patenta (VIDEO) 14 leje drejtimi janë pezulluar nga Policia e Tiranës, e cila ka vijuar kontrollet në aksin Sauk-Teg për evidentimin e s
Kur do njehsohen patentat me Gjermaninë? Përgjigjet Rama Kryeministri Edi Rama në komunikimin e tij në online me qytetarët i është përgjigjur edhe një mjeku imazherist lidhur me
Qytetet që patën më shumë reshje gjatë natës, si pritet të jetë koha në vazhdim Meteorologët thonë se prej orëve të mesditës së sotme, reshjet do të humbin intensitetin dhe do bëhen më lokale. Njëkohë
Shqiptari i dehur merr sëpatën dhe terrorizon të moshuarin Një 50-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke në Lamia, pasi kishte terrorizuar me sëpatë një të moshuar grek
Përplasi makinat, shqiptari merr sëpatën dhe kërcënon shoferin tjetër Një sherr ka ndodhur në Lamia të Greqisë mes një 50-vjeçar shqiptar dhe një 70 vjeçari. Mësohet se një aksident trafi
Shpejtësi skëterrë, Policia bën namin me heqjen e patentave (VIDEO) Policia e Tiranës ka pezulluar 23 leje drejtimi mbrëmjen e djeshme vetëm në zonën Sauk-Teg. Prej tyre, 12 për shpejtë
Me shpejtësi të madhe në rrugë, policia nxjerr pamjet (VIDEO) 24 patenta janë pezulluar në pak orë gjatë kontrolleve të policisë mbrëmjen e djeshme në aksin në Sauk-Teg-Kashar. N
Mbidozë, vrasje mafioze dhe aksidente, 10 të famshmit që patën fund tragjik (FOTO LAJM) Ata na sjellin gëzim dhe kjo është arsyeja pse kur ata vdesin ne e kemi kaq të vështirë ta pranojmë si fakt. Për disa nj
Shqiptarët tapë në timon, 259 persona kanë humbur patentën në shtator Rregulli më i nevojshëm për t'u zbatuar kur vjen puna te kujdesi në rrugë, është ai i të mos pirit alkool kur udhëton.
Zjarri i mori jetën 260 personave, dënohen me vdekje dy të tjerë Një gjykatë në Karaçi ka dënuar me vdekje dy burra, duke i shpallur fajtor për zjarrvënien që ka shkaktuar një prej inci
Albërie Hadërgjonaj jep lajmin e trishtë: Sot humba sheqerin e shtëpisë! (FOTO LAJM) "Sot është ditë zije për gjithë familjen. Sot humbëm sheqerin e familjes. Unë nuk mundem t'a besoj dhe t'a pranoj ktë hu
Lëvizte me Jaguari pa patentë fare, e pëson 28 vjeçari që kundërshtoi policinë Drejtonte mjetin pa leje drejtimi, pasi i ishte pezulluar, dhe kundërshtoi punonjësit e Policisë, vihet në pranga 28-vje
Rrugorja me "dorë të hekurt": Pesë të arrestuar, gjoba e heqje patentash brenda pak orëve Policia Rrugore ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë pëzulluar 41 leje drejtimi, janë arrestuar 5 drejtues mjete
Mbidozë, vrasje mafioze dhe aksidente, 10 të famshmit që patën fund tragjik (FOTO LAJM) Ata na sjellin gëzim dhe kjo është arsyeja pse kur ata vdesin ne e kemi kaq të vështirë ta pranojmë si fakt. Për disa nj
Ju duk rruga si pistë avioni, rrugorja bën "namin" me goba e heqje patentash (VIDEO) Policia Rrugore ka njoftuar se radarët e dronët në akset rugorë Durrës-Rrogozhinë dhe Elbasan-Peqin kanë kapur shkelje t
Fluks pushuesish drejt Tiranës: Policia gjobit 546 shoferë, pezullohen 31 patenta Vijon kthimi nga zonat bregdetare, në drejtim të Tiranës dhe Morinës, i pushuesve që lëvizin në fundjavë. Në të gjith
"Tap" drejtonte ferrarin, mesfushorit të Juves i bllokojnë patentën Mesfushori brazilian Arthur nuk po kalon aspak një moment të mirë këtë verë, pasi fillimisht u detyrua të pranojë kundër
Rrugorja me "dorë të hekurt": Dhjetra të arrestuar, gjoba e heqje patentash në Durrës Policia Rrugore në Durrës, ka vijuar kontrollet në të gjitha akset rrugore jo vetëm për menaxhimin e trafikut por dhe pë