999 rezultate për

patatinat

Ju pëlqejnë patetinat? Pas këtij artikulli nuk do t’i konsumoni më Bashkimi Evropian zhvilloi një studim 3-vjeçar mbi elementet toksik të formuar nga nxehtësia e gatimit. Në raportin
Messi sjell një reklamë të re (VIDEO) “Rrëmbyesi” i pesë topave të artë, Lionel Messi mesa duket po i ecën shumë mirë me botën e marketingut. Sot është pu
Patatinat si droga Doktorët dhe ekspertët paralajmërojnë që patatinat të mos konsumohen shpesh, pasi ato janë po aq të dëmshme sa edhe drog
Si prodhohen patatinat?! (FOTO LAJM) Të gjithëve na pëlqejnë patatinat (çipsit). Me siguri të gjithë keni menduar si prodhohen ato. Portali Albeu ka vendosur
Ka zëvendësim për patatina Sipas një publikimi të bërë në time.com, janë paraqitur disa ushqime të cilat zëvendësojnë patatinat, zëvendësues këto t