999 rezultate për

patatesh

"Fushë patatesh", Ronaldo kritikon Luksemburgun për fushën Kapiteni i Portugalisë, e ka kritikuar ashpër Luksemburgun për fushën e tij të futbollit, të cilën e quajti fushë patate
Tavë patatesh me salçiçe Përbërësit 500 gr salsiçe 1 kg patate 2 kokë qepë 2 lugë biber i kuq 2 karrota 2 lugë miell 0,5 dec
Krem patatesh me perime Kjo është një supë shumë e ushqyeshme dhe fëmijët tuaj nuk do t’i rezistojnë dot. Përbërësit: 600 gr patate 500 m
Qofte shtëpie me pure patatesh (VIDEO) Qoftet e bëra në shtëpi bashkë me purenë janë një kombinim shumë i dashur për fëmijët dhe shumë i lehtë për t’u gatuar.
Messi do të luajë në fushë "patatesh" me Argjentinën (FOTO) Më 29 mars, Argjentina do të luajë përballjen e saj të radhës kundër Bolivisë e cila vlen për kualifikueset e Botërorit