999 rezultate për

patĂ

Patatina me patëllxhanë, me specialet që keni provuar ndonjëherë INGREDIENTËT 1 patëllxhan mesatar Vaj ulliri ekstra i virgjër Parmixhano Hudhër pluhur Rigon i thatë Kripë Salcë
U largua papritur nga "Përputhen", Erjoni: Pata debat të ashpër me Anën (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Erjoni i “Përputhen” vendosi në mënyrë të papritur që të largohej nga emisioni. Ditën e sotme ishte i
Duken si ushqime Fast-Foodi, çfarë fshihet pas këtyre fotografive? (FOTO LAJM) Ju ka ndodhur ndonjëherë të shihni në internet fotografi të ushqimeve nga Fast-Food dhe t'ju shkojë goja lëng? E njëj
U nisën për t'u sqaruar, zbardhet sherri me thika e sëpata ku u plagos rëndë 17-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës, ku një 17-vjeçar është plagosur me thikë në Sukth. Mësohet
"Mona mori lopatat për të ruajtur detin" Kryemadhi-Ramës: O desperados, mos u shqetëso! (VIDEO) Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Rama në foltoren e Kuvendit për çështjen e
Mos e hidhni më! Ujin e patateve të ziera mund ta përdorni kështu Çfarë bëni me ujin pasi të keni zierë patatet? Shumica prej nesh thjesht e hedh atë. Me sa duket, duhet të kursejmë ujin
Juve do Zapatan, Atalanta e njofton për çmimin e kolumbianit Juventus është duke kërkuar një sulmues qendre për edicionin e ri. Shumë emra të sulmuesve janë lidhur deri më tani m
Patatina me patëllxhanë, me specialet që keni provuar ndonjëherë INGREDIENTËT 1 patëllxhan mesatar Vaj ulliri ekstra i virgjër Parmixhano Hudhër pluhur Rigon i thatë Kripë Salcë
Juventusi mendon të transfererojë Duvan Zapatas Juventusi është duke e menduar seriozisht transferimin e Duvan Zapatas nga Atalanta. Zonja e Vjetër është e gatshme q
Formacionet zyrtare: Atalanta-Lazio, Gjimshiti kundër Strakoshës Atalanta-Lazio do të startojë në 21:45. Të dyja skuadrat luajnë një lojë ta hapur ku do të kërkojnë vetëm fitoren.
Duken si ushqime Fast-Foodi, çfarë fshihet pas këtyre fotografive? (FOTO LAJM) Ju ka ndodhur ndonjëherë të shihni në internet fotografi të ushqimeve nga Fast-Food dhe t'ju shkojë goja lëng? E njëj
Pse patatja e ëmbël ka 10 herë më shumë vlera sesa patatet e zakonshme Patatet e ëmbla nuk janë pjesë e familjes së patateve, ato në fakt janë perime rrënjësore. Ka variante të shumta, for
Gashi për Kurtin: E pata sugjeruar që nuk është mirë të dalë kundër Gjykatës Speciale (VIDEO) Ish-këshilltari politik i Kryeministrit Albin Kurti, Shkëlzen Gashi, ka thënë se Kosova është dashur vet ta themelojë Gj
Nëna 90-vjeçare shqiptare mund koronavirusin për 7 ditë: Nuk pata fare frikë! Një e moshuar ka fituar betejën me koronavirusin në moshën 90-vjeçare. Nife Picaku, ka treguar historinë e saj në Rep
Asnjëherë i sigurtë te Barça, Rakitic: Nuk jam thes me patate Rakitic vazhdon të lidhet me një largim nga Barca, pasi raportohet se ka tërhequr interesimin e Juventus, Inter, Manches
"Pata një jetë të mirë, jepjani një të riu", 90 vjeçarja refuzon ventilatorin Një grua 90 vjeçare e prekur nga koronavirusi në Belgjikë ndërroi jetë pasi me vullnetin e saj refuzoi të përdorte venti
Flet i shëruari nga Covid-19: Mendoja se ishte thjesht grip, ja simptomat që pata (VIDEO) Një nga 17 pacientët e shëruar nga koronavirusi në Shqipëri, Erind Cara, tregoi ekskluzivisht për emisionin “Vizioni i
Rrëfimi i 23- vjeçares: Personi që pëlqeja u frikësua kur kuptoi problemin që kisha Ela Shpata rrëfeu ditën e sotme në programin “Historia ime” në TV Klan problemet e saj me lëkurën dhe sesi jeta e saj nd
Patatet e mbira janë të mira apo të këqija? Ngrënia e patateve të mbira është e mirë ose e keqe: një pyetje që ju i bëni vetes çdo herë që i hasim në raftin tonë.
Me qese të zeza e lopata në dorë, detaje rrëqethëse nga eliminimi i Jan Prengës Ditën e sotme policia ka shpallur në kërkim 5 persona të tjerë të dyshuar për rrëmbimin dhe eliminimin e 49 vjeçarit Jan