30 rezultate për

pasurit

Ja si tallen me fėmijėt e pasur tė Instagramit (FOTO LAJM) Instagrami ėshtė kthyer nė njė objekt reklamimi dhe shpesh nė fokus janė kthyer tė pasurit qė duan tė tregojnė luksin. P
Zbulohet skema e gardianes me tė dashurin, ja si manipuloheshin tė pasurit Njė gardiane dhe i dashuri i saj kanė rėnė nė kurthin e policisė, pasi pėr muaj me radhė ata i vendosnin gjoba personave
Politikanėt, mė tė pasurit nė Kosovė Megjithėse Kosova ėshtė njė shtet i vopgėl dhe i varėfėr, ka persona qė janė nė pakicė tė cilėt janė milionerė. Nga d
Ja ku i kalojnė pushimet tė pasurit (FOTO-LAJM) Ato janė dhjetė destinacionet mė tė frekuentuara nga tė pasurit. "Brown dhe Hudson" njė agjenci udhėtimesh ka listuar dh
Makina ėndrrash vetėm pėr tė pasurit (FOTO-LAJM) Kushtojnė miliona euro ndaj jo tė gjithė kanė mundėsi tė kenė njė tė tillė. Makina ėndrrash tė cilat janė prodhuar nė pa
Njė telefon pėr tė pasurit (FOTO-LAJM) “Tag Heuer” ėshtė i njohur pėr ofrimin e orėve tė shtrenjta por tashmė ėshtė futur edhe nė botėn e telefonave duke preza
Ja "jeta" qė bėjnė pasanikėt (FOTO-LAJM) Keni menduar ndonjėherė se si jetojnė pasanikėt. Shiko disa foto nga panairi vjetor i Kinės pėr tė krijuar njė ide se ēf
Forbes: Top 10 mė tė pasurit e botės (FOTO LAJM) Revista amerikane Forbes pas 4 vjetėsh pozicionon sėrish si personin mė tė pasur nė botė amerikanin Bill Gates, duke ia
Kėto makina janė vetėm pėr tė pasurit (FOTO-LAJM) Makina ekzotike, me njė ēmim pėrtej mundėsive, vetėm pėr njerėz tė pasur. Ato janė ndėrtuar me artikuj prej lėkure dhe p
Tė pasurit nuk pagujanė nė Greqi Pavarėsisht se vėren progres nė financat e shtetit grek, Fondi Monetar Ndėrkombėtar i kėrkoi Athinės mė shumė rezultate
Zgjedhjet, Berisha: Rama do tė mbetet me gisht nė gojė Kryeministri Berisha mori pjesė sot nė pėrurimin e impiantit tė pastrimit tė ujėrave nė Shėngjin ku vlerėsoi investimin
Tė pasurit kanė humbur 21 miliardė dollarė nė bursa Njė qind njerėzit mė tė pasur nė botė nė bursė kanė humbur 21,3 miliardė dollarė, tregojnė rezultatet e raportit tė fun
Tė pasurit mė tė lumtur se tė varfėrit Tė pasurit janė mė tė lumtur se ata qė kanė mė pak tė ardhura. Sipas studimit tė udhėhequr nga Daniel. W. Sacks, Betsey
"Llafet e Dynjasė": PS shpall programin e ri "anti-fukarallėk"! Partia Socialiste ka shpallur para ca ditėsh programin e ri paraelektoral anti-fukarallėk, tė cilin e ka quajtur "Progra
Zgjedhjet nė SHBA, fitoi platforma qė mbron shtresėn e mesme e tė varfėr Fitorja e Presidentit Obama ėshtė fitorja e njė platforme qė mbron shtresen e mesme e tė varfer dhe perspektiven e ėndrr
10 mė tė pasurit e Shqipėrisė (FOTO LAJM) Pak ditė mė parė "Forbes" publikoi listėn e personave mė tė pasur nė botė… Kjo na shtyu qė edhe ne tė publikojmė listėn
Edhe tė pasurit nuk ngopen me para Edhe ata qė kanė para me thesė nuk ngopen. Aktori i njohur Brad Pitt thekson se kurrė nuk do tė ketė aq para’ sa do tė d
Milionerėt mė tė rinj tė internetit (FOTO LAJM) Nuk janė mė tė pasurit nė botė por janė tė pasurit mė tė rinj nė botė qė pasurinė e tyre e kanė fituar nga interneti.
Tė pasurit mė tė prirur pėr tė shkelur ligjin Tė pasurit janė mė tė prirur tė thyejnė ligjet; ėshtė ky pėrfundimi i studimit tė fundit tė universitetit tė Berkley nė
Nėndetėsja e re pėr shkenctarėt dhe tė pasurit (VIDEO) Kjo ėshtė njė nėndetėse pėr shkencėtarėt por edhe pėr njerėzit shumė tė pasur tė cilėt pėlqejnė tė eksplorojnė botėn nėn
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.