999 rezultate për

pasurise

Plot 756 milion lekë, zbulohet pasuria e ish-ministrit Lefter Koka Lefter Koka u zgjodh ministër i Mjedisit në kabinetin e kryeministrit Edi Rama pas zgjedhjeve parlamentare të vitit 2013
Rikthimi i sekuestrove të pasurive, Llalla rekurs në Gjykatën e Lartë Ish-prokurori i përgjithshëm Adriatik Llalla, i është drejtuar me rekurs Gjykatës së Lartë, duke kundërshtuar vendimin e
Testi i pasurisë ngel 2/3 e ministrave të kabinetit "Rama" (FOTO LAJM) Në shtator 2018, kryeministri Edi Rama reagoi ndaj një propozimi të Partisë Demokratike për ndryshimin e Kushtetutës për
GJKKO merr vendimin e papritur për sekuestrimin e pasurisë së Adriatik Llallës Sekuestrimi i pasurisë së ish-Prokurorit të Përgjithshëm, Adriatik Llalla do të shqyrtohet nga Gjykata e Tiranës. Vendim
OFL u dërgon formularin e pasurisë 3 "të fortëve" në Durrës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë tre personave banues n
Rënditja: Deklarimi i pasurisë për vitin 2019, LVV partia më e pasur në Kosovë (FOTO LAJM) Instituti Demokratik i Kosovës ka publikuar të dhënat sa i përket raporteve financiare të subjekteve politike. Lëviz
OFL u dërgon formularin e pasurisë 6 "të fortëve" të radhës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 6 personave të dënuar
KPA konfirmon në detyrë prokurorin Gokaj Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka vendosur të konfirmojë në detyrë prokurorin e Apelit të Shkodrës, Elvin Gokaj. Në kor
Lidhja sekrete e Kejvinës me djalin e Thaçit, nga jeta mes luksit te marrëdhenia pas konfiskimit të pasurisë Bastisja në shtëpinë e ish-Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, ishte kryelajmi i ditës së djeshme në mediat e Kosovës
OFL i çon formularin për deklarimin e pasurisë ish-kryetarit të PS-së, për çfarë akuzohet Ish-kryetari i PS-së, i dënuar për vrasje, si pjesëtar i bandës së Cërrikut, Llazar Bicja, ndonëse person në kërkim, ësh
Trafikim të miturish, prostitucion dhe vjedhje, kush janë të radhës që morën "letrën" nga OFL Operacioni Forca e Ligjit, u ka dërguar sot formularët për deklarimimin e burimit të pasurisë tre të dënuarve me banim n
Amerikanët shmangin bisedat rreth pasurisë me fëmijët, por a është kjo e drejtë? Amerikanët njihen për lirshmërinë e të folurit me fëmijën rreth temave delikate si alkooli, përdorimi i drogës, seksi ap
Nga Lambo te Ferrari, ja 15 makinat luksoze të CR7 (FOTO LAJM) Jo vetëm që Ronaldo është një nga futbollistët më të njohur në histori, por ai gjithashtu shpenzon një pjesë të madhe të
I njohur me dy emra, kush është shoku i Shullazit që i trokiti në derë OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar letër për deklarimin e pasurisë një tjetër personi të skeduar. Shtetasit Lutf
Shikon në ëndërr para? Cili është kuptimi i "pasurisë" në gjumë Para se të tundësh kokën në shenjë mosbesimi me mendimin se ëndrrat nuk kanë ndikim në jetën tënde, ki parasysh se shken
Kush janë katër "të fortët" e Tiranës që ranë në rrjetën e OFL-së Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 4 personave banues në
Një nga shqiptarët më të pasur, kush është politikani me 6 Mercedezë Agjencia Kundër Korrupsionit ka publikuar formularët e deklarimit të pasurisë për zyrtarët publikë në Kosovë në vitin 20
OFL ultimatum 4 të dënuarve për drogë: Deklaroni burimet e pasurisë! Operacioni Forca e Ligjit u ndal sot në Korçë, duke u kërkuar burimin e pasurisë 4 të dënuarve për të njëjtën vepër pena
OFL "mësyn" në Veri, kush janë të radhës që morën sot ultimatumin Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur sot kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: Ndue P
Shtëpi, makina luksoze e jo vetëm: Pasuria e ministrave të kabinetit të ri qeveritar Shtëpi, troje, toka bujqësore, apartamente në Maqedoni dhe vende tjera, makina luksoze, por edhe mesatare, janë pjesë e