999 rezultate për

pasuria

Këta miliarderë do i lënë fëmijët pa asnjë qindarkë nga pasuria e tyre Fëmijët e njerëzve të famshëm, më shumë se për vetë famën i xhelozojmë për pasurinë dhe mirëqenien që trashëgojnë. P
Nga e shkuara si "bad boy" te pasuria marramendëse, të pathënat e martesës së Linda Halimit me reperin amerikan Në fakt, e kanë vënë re të gjithë ndjekësit që këngëtarja nga Kosova, Linda Halimi, duket sikur kalon ditë me diell dhe
Shtëpi, makina luksoze e jo vetëm: Pasuria e ministrave të kabinetit të ri qeveritar Shtëpi, troje, toka bujqësore, apartamente në Maqedoni dhe vende tjera, makina luksoze, por edhe mesatare, janë pjesë e
Çanta me para dhe makina, familja e njohur nga Lezha në rrjetën e SPAK SPAK ka sekuestruar në kuadër të ligjit anti-mafia një numër të madh pronash të familjes Selaj me kërkesë të autoritetev
Pasuria e Ramës dhe familjes së tij, sa kanë fituar nga shitja e artit Të jesh kryeministër i një vendi, të vë shpeshherë përballë popullit i cili kërkon nga të zgjedhurit përmirësimin e jetë
Kryeson Denaj, si ndryshoi pasuria e ministrave gjatë 2019-ës Zbardhen deklarimet e pasurive të ministrave të kabinetit Rama për gjatë vitit 2019. Portali i dedikuar për këto të dhën
PASURIA/ Rama bëri 46 milion lekë vetëm duke shitur piktura, i biri bleu BMW luksoze (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama nuk është vetëm një politikan, por edhe një piktor, profesion të cilin ai nuk e ka lënë kurrë pas
Nga ari tek diamantët, zbulohet pas 80 vitesh pasuria që mori Mbreti Zog para largimit Pasuria e Mbretit Zog, pas largimit nga Shqipëria, u kthye në një objekt të shumtë thashethemesh, kuriozitetesh e spekul
Pse u shkarkua nga Vettingu nëna e Hajdarit? E dogjën dy vizat e revokuara nga SHBA dhe pasuria Komisioni i Pavarur i Kualifikimit vendosi sot të shkarkojë nga detyra gjyqtaren e Gjykatës së Apelit të Tiranës, Fatmir
Sot përballë Vettingut, si u rrit 18 herë pasuria e Fatmira Hajdarit Gjyqtarja e Apelit të Tiranës, Fatmira Hajdari, do të përballet të hënën, më 15 qershor, me Komisionin e Pavarur të Kual
Nga tradhtitë te pasuria, spikerja që doli me gjoksin jashtë i thotë të gjitha (FOTO LAJM) Enki Bracaj është gazetarja e “Aldo Morning Show”, e cila pas dy vitesh e gjysmë po përgatitet për një game-show në tele
Sa është pasuria e Gramoz Ruçit dhe e fëmijëve të tij? (FOTO LAJM) Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi në të ardhurat e tij deklaron vetëm pagën prej 2 milionë e 600 mije lekësh në vit dhe pensio
Kazino dhe pastrim parash: Sekuestrohet e gjithë pasuria e dy të huajve në Shqipëri, njëri nga Kosova Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin policor "Asetet", për identifikimin, gjurmimin dhe sekuestrimin e aseteve të
Dua Lipa apo Rita Ora, pasuria e cilës nga këngëtaret shqiptare vlerësohet më shumë (FOTO LAJM) Së fundmi është publikuar lista e Sunday Times Rich List që rendit këngëtarët më të rinj të pasur në Britani. Mes tyr
U përfshi në rrëmbimin dhe ekzekutimin e Jan Prengës, Artan Doçajt i sekuestrohet pasuria Gjykata Speciale ka miratuar kërkesën e SPAK për sekuestrimin e pasurisë së Artan Doçajt nga Shkodra, i cili akuzohet pë
OFL u vuri shiritin vilave luksoze, makinave dhe tokave, SPAK i kërkon Gjykatës së Posaçme miratim për sekuestrimin SPAK ka njoftuar publikisht Gjykatën e Posaçme ku i kwrkon sekuestrimin e disa pasurive, siç janë vila, automjete luksoz
SPAK heq sekuestron për një banesë në Shkodër Prokuroria e Posaçme ka dërguar pranë Gjykatës së Posaçme të Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar 7
61 milionë dollar për bamirësi, ikona e Hollywood nuk i lë asgjë të birit nga pasuria (FOTO LAJM) Douglas u nda nga jeta në fillim të këtij muaji në moshën 103-vjeçare. Dhe ai dëshironte që shumën prej 50 milionë do
"Lulzim Berishës i është liruar pasuria me garanci të ish-deputetit të PS" 14 persona të dënuar për krime të rënda, por edhe në hetim kanë kaluar në “sitën” e OFL-së në vetëm 4 ditët e para të pu
Iu sekuestrua dje pasuria, vetëdorëzohet në polici Ardian Doçaj Ardian Doçaj është vetëdorëzuar ditën e sotme në pikën kufitare të Hanit të Hotit. Doçaj akuzohet për pengmarrjen dhe