999 rezultate për

pasuri

Këta VIP-a fitojnë milionat, por e kanë makinën më të lirë se jotja (FOTO LAJM) Të qenurit VIP nuk do të thotë detyrimisht të jesh një njeri i komplikuar dhe të bësh jetë luksi në çdo detaj. VIP-at
Koronavirusi "u zbraz xhepat" edhe miliarderëve të botës, sa kanë humbur deri tani Dhjetë miliarderë humbën më shumë se 83 miliardë dollarë këtë javë për shkak të kolapsit të tregjeve të aksioneve. Ed
Pasuri të paluajtshme dhe makina luksoze, SPAK bën raportin për kërkesat e OFL-së 101 pasuri janë goditur deri tani nga OFL dhe për ktë SPAK ka bërë një raport. Sipas Prokurorisë së Posaçme, deri më
Listës së OFL-së i shtohen dy emra të tjerë, kush janë "të fortit" e Beratit që duhet të deklarojnë pasurinë Operacioni Forca e Ligjit ka dërguar fotmularin drejt dy personave në Berat të cilët duhet të deklarojnë pasurinë brenda
U përfshi në rrëmbimin dhe ekzekutimin e Jan Prengës, Artan Doçajt i sekuestrohet pasuria Gjykata Speciale ka miratuar kërkesën e SPAK për sekuestrimin e pasurisë së Artan Doçajt nga Shkodra, i cili akuzohet pë
OFL nxjerr emrat e radhës, kush janë tironsit e dënuar që duhet të deklarojnë pasurinë Operacioni Forca e Ligjit ka dërguar sot letrën dy personave në Tiranë të cilët duhet të deklarojnë pasurinë brenda 48 o
Rama njofton amnisti për pasuritë jashtë sistemit: Paratë të gjitha nëpër bankat këtu, edhe emigrantët Kryeministri Rama njoftoi gjatë fjalës së tij në Kongresin e Partisë Socialiste se qeveria do të aplikojë një amnisti pë
OFL vijon punën, kush janë kriminelët që duhet të deklarojnë pasurinë Operacioni Forca e Ligjit ka nxjerrë sot tre emra të tjerë të cilët duhet të deklarojnë pasuritë e tyre brenda afatit pr
"Pasuri ekstravagante", njihuni me 5 shtëpitë më të shrejnta në botë (FOTO LAJM) Sigurisht, kur i shikon për të parën herë e kupton mirëfilli çdo të thotë luks, investim me shifra stratosferike që u ta
OFL në aksion, kush janë "të fortit" e Shijakut që duhet të deklarojnë pasurinë Operacioni Forca e Ligjit ka vijuar punën duke publikuar sot emrat e dy personave nga Shijaku të cilët duhet të deklaroj
OFL u vuri shiritin vilave luksoze, makinave dhe tokave, SPAK i kërkon Gjykatës së Posaçme miratim për sekuestrimin SPAK ka njoftuar publikisht Gjykatën e Posaçme ku i kwrkon sekuestrimin e disa pasurive, siç janë vila, automjete luksoz
SPAK heq sekuestron për një banesë në Shkodër Prokuroria e Posaçme ka dërguar pranë Gjykatës së Posaçme të Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar 7
61 milionë dollar për bamirësi, ikona e Hollywood nuk i lë asgjë të birit nga pasuria (FOTO LAJM) Douglas u nda nga jeta në fillim të këtij muaji në moshën 103-vjeçare. Dhe ai dëshironte që shumën prej 50 milionë do
EMRAT/ 32 shtetas në "rrjetë", kush janë të pasurit që do u dërgohet formulari Tashmë kanë nisur 3 javë që nga nisja e operacionit “Forca e Ligjit”. OFL ka nisur 28 formularë, për subjekte që pr
OFL nxjerr emrat e radhës, kush janë të dënuarit që duhet të deklarojnë pasurinë Policia e shtetit ka nxjerrë sot dy persona të tjerë të cilët kanë marrë letrën nga OFL për të deklaruar pasurinë e tyre
Sekuestrohen 5 "bisha" luksoze në Berat, piketohen 30 objektet e radhës Shumë personazhe të botës së krimit kanë marrë tashmë kërkesën 48-orëshe për justifikimin e pasurisë një sërë personazhe
Lista e pronave, SPAK kërkon sekuestrimin e pasurisë së Lulzim Berishës SPAK ka kërkuar sekuestrimin e disa pronave, mes tyre disa banesa, sipërfaqe toke e makina luksoze. Bëhet fjalë për
Pritet verifikimi i pasurisë, si arriti Ervis Martinaj të bëhej "boss" i lojërave të fatit Këtë të mërkurë Operacioni Forca e Ligjit (OFL) i kërkoi Ervis Martinajt që të plotësonte brenda 48 orëve formularin për
OFL i dërgoi formularë për deklarimin e pasurisë, flet avokati i Ervis Martinajt Ervis Martinaj, ishte një ndër subjekët që OFL sot dërguar formularin për deklarimin e pasurisë. Pas këtij veprimi,
Qyteza e miliarderëve, dy më të pasurit në planet jetojnë 1 km larg njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Xhef Bezos, pronari i Amazo.com ia kaloi Bill Gejtsit për pasuri. Ata janë tashmë dy njerëzit më të pasur në planet, dhe