999 rezultate për

pasur

Rama nuk paguan gjobën Becchetin, arbitrazhi nis konfiskimin e pasurive të shqiptarëve në botë Françesko Beccheti duket se i ka fituar të gjitha betejat në Arbitrazh me qeverinë shqiptare, pavarësisht se autoritetet
Dha gjithë pasurinë për t'u bërë e bukur, ndryshimi drastik i modeles serbe (FOTO LAJM) Mund të duket e pabesueshme, por është plotësisht një ngjarje e vërtetë. Maja Marinković është modelja që dha tërë
OFL u dërgon formularin e pasurisë 6 "të fortëve" të radhës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 6 personave të dënuar
Mesazhi i fortë i Yuri Kim: Pasuria e vjedhur do t'u rikthehet popullit shqiptar Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, në një Seminar të OSBE-së, foli për konfiskimin e pasurive të siguruara nga krim
Historia e Saimirit, djalit të pasur me prindër të divorcuar që kërkon nuse në televizion (FOTO LAJM) Njihuni me beqarin e “Love Story”, princi modern që do të rrëmbejë zemrat e shumë vajzave. Kështu e bëri produksioni nën
Ndryshon lista! Kush është njeriu i tretë më i pasur në botë Elon Musk është bërë njeriu i tretë më i pasur në botë duke kapërcyer kështu themeluesin e Facebook, Mark Zuckerberg.
Valon Berisha: Për këtë fitore ka pasur nevojë e gjithë Kosova Kosova ia doli që sonte në "Fadil Vokrri" ta mposhtë Moldavi minimalisht dhe ti paketojë tre pike të plota. Falë goli
Borussia M’Gladbach e pasur me talente, mesfushorin zviceron nuk e largon pa 45 milionë euro Denis Zakaria është shndrruar në një lider te Borussia M’Gladbachu e gjithashtu te Zvicra. Mesfushori 23-vjeçar po impr
KPA konfirmon në detyrë prokurorin Gokaj Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka vendosur të konfirmojë në detyrë prokurorin e Apelit të Shkodrës, Elvin Gokaj. Në kor
OFL vijon aksionin, kush janë të dënuarit e Dibrës që duhet të deklarojnë pasurinë Operacioni Forca e Ligjit i ka dorëzuar sot formularin e deklarimit të pasurisë tre të dënuarve, njëri prej të cilëve ës
Probleme me pasurinë, KPK konfirmon në detyrë prokuroren Bejko Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK) ka konfirmuar në detyrë prokuroren Dorina Bejko mëngjesin e sotëm. Komisioni
SPAK: Kryesuesi i fushatës së PS-së në Tiranë dhe deputeti i PS nën hetim për fshehje pasurie Prokuroria e Posaçme Antikorrupsion SPAK i ka konfirmuar Partisë Demokratike se kryetari i PS për Tiranën, Ervin Bushati
Të pasurit po kurohen në Turqi? Shpërthen Rama: Ministrat po mjekohen në Shqipëri "Cilët politikanë çojmë në Turqi? Damian Gjiknuri nuk është në Turqi, as ministrja e Financave, as Blendi Klosi..."
"Nuk përsëriten më emocionet në derbi", Egbo i përlotur: Kam pasur oferta, gati për drejtimin Emanuel Egbo së fundmi ka falënderuar të gjithë tifozët, vetëm një ditë pas shkarkimit të tij nga drejtimi i Tiranës.
UÇK/ Basha i përgjigjet Ramës për akuzat: Ja 3 detyrat që kam pasur! "Edi Rama ka tradhtuar interesat e Kosovës. Kjo është një thikë pas shpine ndaj Kosovës dhe interesave të saj. Është një
Konflikti me Tom Doshin e Çim Babasin, Rovena Dilo: Të fortët e politikës më morën pasurinë e nënës Këngëtarja e njohur Rovena Dilo së fundmi ka folur për ish-lokalin e saj me emrin ‘Bar Rovena’, ku sot po ndërtohet një
Lidhja sekrete e Kejvinës me djalin e Thaçit, nga jeta mes luksit te marrëdhenia pas konfiskimit të pasurisë Bastisja në shtëpinë e ish-Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, ishte kryelajmi i ditës së djeshme në mediat e Kosovës
Gafë pas gafe në llogaritje! Basha zbulon çfarë note e ka pasur matematikën Lideri i PD Lulzim Basha është vënë në "lojë" nga kryeministri Rama për shkak të gafave të tij gjatë deklaratave për sht
OFL "zbarkon" në Tiranë, kush janë tre "të fortët" që iu kërkohet të justifikojnë pasurinë Policia e shtetit ka njoftuar se i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë 4 të dënuarve për vjedhje me dhunë,
Kryemadhi ironizon Ramën: E ke pasur gjithnjë frikë Metën Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi tha sot se kryeministri Edi Rama, ka pasur gjithnjë frikë nga Ilir Meta. “E dëgj