999 rezultate për

pasuesin

Goditja për titullin vjen nga Franca, Simeone gjen pasuesin e Costas Atletico Madrid është në kërkim të zëvendësuesit ideal të Diego Costa-s, aktualisht pa kontratë dhe në kërkim të një sku
Reali gjen pasuesin e Marcelos Mbrojtësi i Sporting Lisbon, Nuno Mendes, është bërë njëri nga objektivat kryesorë të Real Madrid për mbrojtjen. Real
Mediat angleze: Arsenali shkarkon Artetan, njihuni me pasuesin e tij Humbja nga Evertoni me rezultat 2-1 pritet t'i kushtojë me humbjen e vendit të punës trajnerit spanjoll Mikel Arteta.
Borussia Dortmund gjenë pasuesin e Fevre, trajneri që eleminoi Interin nga Champions Për momentin Borussia Dortmund po drejtohet nga trajneri i skuadrës së të rinjëve Edin Terzic i cili nisi me një fitore
Zidane largohet në fund të sezonit, Perez gjen pasuesin E ardhmja e Zinedine Zidane te Real Madrid nuk është e sigurt. Pas kualifikimit në 1/8-at e Champions League, i arrit
Manchester City "piketon" yllin e Benficas si pasuesin e Agueros Manchester City e sheh sulmuesin e Benficas, Darwin Nunez si pasuesi i duhur i Sergio Agueros. Kontrata momentale arg
Reali i Madridit e gjen në Brazil, pasuesin e Casemiros Teksa Real Madrid po kërkon një alternativë për Casemiron, në Brazil raportojnë se pasuesi mund të jetë sërish një lojta
Milani mendon për pasuesin e Ibrahimovic, zbulohet objektivi Zlatan Ibrahimoviç është një siguri në fushë dhe në dhomat e zhveshjes, pasi po përjeton një rini të dytë me fanellën e
PSG ka gati pasuesin e Tuchel Thomas Tuchel mund t’i jap fund aventurës si trajner i kampionëve të Ligue 1, PSG. Starti jo i mirë i sezonit dhe mos
Liverpool gjen pasuesin e Virgil van Dijk Sipas gazetarit italian, Fabio Santini, Liverpooli është një hap para të gjithëve për të siguruar shërbimet e mbrojtësit
Allegri mund të marrë drejtimin e skuadrës së Premier League? Chelsea mund të kërkojnë një trajner të ri për të pasuar Frank Lampardin. ‘Blutë’ e Londrës nuk kanë gëzuar një filli
Diego Costa pranë kalimit në Francë, spanjollët gjejnë menjëherë pasuesin Paris Saint-Germain ka shprehur interesim për transferimin e sulmuesit Diego Costa gjatë këtij afati kalimtar, kanë njof
ZYRTARE/ Holanda gjen pasuesin e Koeman, është Frank De Boer Pas eksperiencave të dështuara me Interin, Crystal Palace dhe Atlanta United në Major League Soccer, Frank De Boer rikth
Barcelona gjen pasuesin e Suarez, vjen nga Holanda Barcelona ka arritur një marrëveshje me Ajax për të nënshkruar me talentin amerikan, Sergino Dest. Mbrojtësi në total
Holanda nuk e ka gjetur ende pasuesin e Koeman, del në skenë ish-trajneri i Interit Largimi i Ronald Koeman drejt Barcelonës ka lënë bosh pankinën e Holandës, që ia ka besuar drejtimin e përkohshëm Dwight
Skëndërbeu gjen pasuesin e Ilir Dajës Klubi i Skënderbeut nuk ka vonuar të gjejë timonierin e ri vetëm pak ditë pas ndarjes së rrugëve me Ilir Dajën dhe tani
Juventusi e sheh Haaland si pasuesin e Ronaldos Nuk është enigmë që Juvja është në kërkim të një sulmuesi për epokën post-Ronaldo apo për të zëvendësuar edhe Gonzalo Hi
Reali me Zidane nuk po bind, Perez "piketon" pasuesin Rikthimi për herë të dytë në Madrid nuk po shkon aspak mirë për Zinedine Zidane, pasi Reali i tij po vuan shumë dhe në 7
Ronaldo flet për pasuesin e tij, zbulojeni kush është Cristiano Ronaldo gjatë një lidhje direkte në 'Instagram' realizuar në partneritet me sponsorin kryesor të veshjeve spor
Tottenham gjen pasuesin e Eriksen, blen përfundimisht yllin argjentinas (VIDEO) Vetëm pak orë pasi humbi shërbimet e Christian Eriksen, Tottenham Hotspur zyrtarizoi blerjen përfundimtare të kartonit t