999 rezultate për

pasuesi

Donnarumma te PSG? Milani gjen pasuesin e tij Negociatat ndërmjet Milanit dhe PSG-së janë duke vazhduar për largimin e Donnarummas drejt Francës. Siç është raportu
Eriksen te Reali? Tottenham gjen pasuesin e danezit në Francë Me Christian Eriksen që është në shënjestrën e Realit të Madridit, Tottenham nuk kërkon të ngelet e papërgatitur në rast
PSG gjen pasuesin e Buffon, pranë firmës me veteranin PSG ka identifikuar tashmë zëvendësimin e Gianluigi Buffon i cili i dha lamtumirën dje klubit francez. Por duket se k
Reali gjen pasuesin e Ramos në Serinë A Ditët e fundit te Real Madrid është përfolur për një llargim të mundshmë të Sergio Ramos. Por që tani kanë filluar të
Arsenali gjen pasuesin Lacazzete në Premier League Alexandre Lacazzetë mund të largohet nga Arsenali në fund të sezonit në rast se skuadra e lodineze dështon të triumfojë
Zyrtare: Ajax gjen pasuesin e De Ligt Lisandro Martinez është lojtari më i ri i Ajaxit. Ai u ble për të zëvendësaur De Ligt i cili do ti bashkohet Barcelonës
Liverpooli gjen pasuesin e Mane në Francë Liverpooli është hedhur në sulm për të rrëmbyer yllin e Lyon-it Memphis Depay. Holandezi këtë sezon ka realizuar 9 go
Arsenali gjen pasuesin e Mustafit te Roma Arsenali ka hyrë në garë për qëndërmbrojtësin e Romës Kostas Manolas. Greku përfundoi në listën e dëshirave të cilët
Inter në kërkim të pasuesit të Perisic, synon yllin e Sevillas Interi është në kërkim për të zëvendësuar Ivan Perisic tashmë në moshë madhore, shkruan Albeu.com. Sipas "Gazzetta de
Liverpooli gjen pasuesin e Salah në Serinë A Të gjithë e duan, por çmimi i kërkuar nga Fiorentina i ka stepur të gjithë skuadrat e interesuar për Federico Chiesan.
Pasuesi i Ramsey vjen nga Bundesliga Mesufshori 25-vjeçar i Hoffenheim dhe i kombëtares gjermane Kerem Demirbay mund të jetë zëvendësuesi i Aaron Ramsey te s
Largohet De Ligt, Ajax-i zyrtarizon pasuesin e tij Ajaxi i Amsterdamit ka zyrtarizuar blerjen e Kik Pierie nga Heerenveeni, me mbrojtësin që nis eksperiencën me "harkëtarë
Hysaj do largohet, Napoli gjen pasuesin e tij Elseid Hysaj nuk e ka bindur Ancelottin dhe largimi i tij nga Napoli është i sigurt. Madje, sipas "Sport Mediaset", N
Diego Costa pranë largimit, Atletico gjen pasuesin e tij në Francë Atletico Madrid po mendon për sezonin e ardhshëm teksa, sipas "AS" është e interesuar për sulmuesin e PSG-së Edinson Ca
Karl-Heinz Rummenigge njofton datën e dorëheqjes dhe pasuesin e tij Karl-Heinz Rummenigge ka pranuar se do të japë dorëheqjen nga posti i drejtorit të përgjishëm të Bajernit të Mynihut në
Manchester United gjen pasuesin e De Geas Manchester United nuk do të mbajë me zor portierin spanjoll David De Gea, që synon të largohet nga "Old Trafford" në fun
Ylli i Tottenhamit shihet si pasuesi i Kessie te Milani Mesfushori Franck Kessie me shumë mundësi do ti thotë lamtumirë Milanit në fund të sezonit, teksa Tottenham Arsenal, Che
Interi gjen pasuesin e Perisic te Bayern Leverkusen Interi po i afrohet objektivit për t’u kualifikuar në Champions League dhe në funksion të sezonit të ardhshëm mendon edh
Atletico gjen pasuesin e Hernandez, është një brazilian Vetëm pak ditë më parë zyrtarizoi shitjen e Lucas Hernandez te Bayerni i Mynihut për një shifër rekord, ndërsa tashmë du
Barcelona gjen pasuesin e Suarez, pranë firmës me bomberin e Frankfurtit Mediat spanjolle e japin të sigurt se Luka Jovic është i përzgjedhuri i Barcelonës për të përforcuar sulmin sezonin e ar