999 rezultate për

pastrues

Koronavirusi i merr jetën gruas së politikanit të njohur Koronavirusi i ka marrë jetën gruas së veprimtarit dhe politikanit të njohur kosovar Adem Demaçit, Xhemajlije Hoxha Dema
Biologia tregon tmerrin: 17 orë në autobuz, borëpastruesja erdhi në mëngjes Në një lidhje me Skype për PolitikOn nga Alfred Lela, biologia Aurora Piovri tregoi kalvarin e saj me bllokimin për 17 o
U bë virale pasi hipi në borëpastruese, Balluku: Juve që ju ngeli, mund t'u bëj një xhiro Në fjalën e saj në Kuvend, ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku i është i përgjigjur kritikave për
Rilindja i futi gruan në punë si pastruese, si e rrahën 57-vjeçarin shokët e dehur Mirënjohës që Bashkia e drejtuar nga Partia Socialiste i punësoi bashkëshorten në ndërmarrjen e pastrimit. Pelivan Si
Gjatë javës pastrues koshash dhe në fundjavë futbollist, lojtari përballet me Totenhem (VIDEO) Një rast i veçant vjen nga Anglia. Shorti në FA Cup ka vënë Totehmemin përballë skuadrës Marine. Këta të fundit janë
Habit Ana e Për'puthen: Kam trokitur nëpër shtëpi për të punuar pastruese (FOTO LAJM) Ana shpesh ka hezituar të flasë për të shkuarën e saj, duke deklaruar “se gjithçka do të zbulohet në një moment të dytë”
Raporti sekret: Putin ka një vajzë 17 vjeçare me pastruesen Sipas mediave te huaja Vladimir Putin ka një tjetër vajzë të fshehtë, nga një lidhje jashtëmartesore me një pastruese. S
Hap pas hapi: Kjo është rutina e fytyrës që duhet të bëni çdo darkë (FOTO LAJM) 1-Pastrim i dyfishtë: Fillimisht për të pastruar tualetin përdorim pambuk dhe qumësht dhe më pas me larësin tonë të për
Hap pas hapi: Kjo është rutina e fytyrës që duhet të bëni çdo darkë (FOTO LAJM) 1-Pastrim i dyfishtë: Fillimisht për të pastruar tualetin përdorim pambuk dhe qumësht dhe më pas me larësin tonë të për
U vetëflijua bashkë me vajzën për ringjalljen, Zhaneta kishte punuar pastruese tek një kryeministër Vazhdon të trondisë ngjarja e rëndë e zbuluar në Tiranë ku dy shtetase u vetëflijuan për "ringjalljen". Ngjarja ka nd
"Familjes i vjen turp nga puna ime", motra e Shehrezades bën deklaratën e papritur (FOTO LAJM) Aktorja Berguzar Korel e cila njihet si “Shehrezade” është së fundmi në qendër të vëmendjes së mediave turke pas deklara
Infektohet nga koronavirusi një punonjëse në shtëpinë e të moshuarëve në Maqedoninë e Veriut Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe ka njoftuar sot se një pastruese në një shtëpi të moshuarish ka rezultuar pozitiv
I vodhi orë dhe bizhuteri mbretit, e pëson keq pastruesja (FOTO LAJM) Një punonjëse e pastrimit, e cila vodhi dhe shkriu me dhjetëra orë luksoze që i përkisnin mbretit të Marokut, Mohammed V
Bora bllokon qarkullimin e automjeteve në Llogora (VIDEO) Reshjet e dendura të shiut gjatë dy ditëve të fundit i lanë vendit atyre të dëborës në Qafën e Llogorasë. Dëbora nisi
E përplasi makina në Fushë-Krujë, pastruesja e rrugës niset me urgjencë te Trauma Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fushë-Krujë. Sipas informacioneve paraprake, një automjet ka përp
Paçi fatin e Georgina Rodriguez, nga një pastruese tek e dashura e Ronaldos (FOTO LAJM) Ka kaluar koha kur Georgina Rodrigez (25 vjeç) shihej vetëm si e dashura e futbollistit me famë botërore Cristiano Ronal
E frikshme, era nxjerr nga platforma dhe lëkund në ajër pastruesin e xhamave (VIDEO) Një moment i frikshëm ka qarkulluar gjerësisht në rrjete sociale ku duket casti platforma e një punonjësi që pastronte
Kjo pastruese punon nudo në shtëpi dhe paguhet 50 euro ora Mund të duket e çuditshme por kjo 25 vjeçare e ka profesion pastrimin e shtëpive duke ndejtur nudo. Emily Nikols ësht
“Zhduken 8 borëpastruese në Pukë” Shumë nga fshatrat në veri dhe juglindje të Shqipërisë janë në pushtetin e temperatuave të ulëta dhe dëborës. Por pik
Ngircë në Qafën e Llogarasë, asnjë borëpastruese në terren Bora dhe moti i ftohtë kanë sjellë probleme në disa akse kryesore të vendit, ndërsa një nga pikat më problematike është