999 rezultate për

pastruara

Listat e papastruara mun dtë ndikojnë rezultatin e zgjedhjeve Procesi i ri zgjedhor pritet që edhe këtë herë të karakterizohet me lista të papastruara. Një gjë e tillë sipas përfaqës
Nafta noton në sipërfaqe, si po ndotet deti nga puset e papastruara Mbetjet hidrokarbure që dalin në sipërfaqe nga puset e papastruara të naftës bruto po shqetësojnë banorët e fshatit Zhar
Rrugët e papastruara në Prishtinë shkaktojnë kaos nga aksidentet Komunën e Prishtinës e ka zënë në befasi bora që ra sot. Në orët e mbrëmjes trafiku në Prishtinë është përfshirë në kao
Gostivari në kaos pas reshjeve të borës Disa ditë pas reshjeve të borës, trotuaret dhe rrugët dytësore në Gostivar rezultojnë të pa pastruara. Banorët akuzojnë
Komuna e Podujevës ende në gjumë, rrugët të papastruara Reshjet e shumta të borës që kanë vazhduar që nga dje, ka bërë që rrugët e qytetit të Podujevës, të jenë në gjendje jo t
Mënyra përfekte për të bërë reçel me kumbulla Receli i kumbullave është një nga traditat e amvisave shqiptare dhe të sidomos që tani jemi kaq pranë sezonit të gjitha
Dëbora “pushton” sërish Kukësin, bllokohen sërish akset e pastruara Situata në Kukës vazhdon të jetë shumë e vështirë për shkak të motit të acartë dhe temperaturat nën zero gradë që kanë m