E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
999 rezultate për

pastrohet

Nga 1 marsi, Tirana pastrohet nga club-et e striptizmit Prej 1 marsit, nga Tirana do të hiqen club-et e striptizmit, të cilat kishin mbirë si kërpudhat pas shiut në të gjitha r
Sot pastrohet kjo pjesë e Tetovës Në qendrën turistike “Kodra e Diellit” sot do të zhvillohet aksion ekologjik, ku do të pastrohen terrenet dhe rrethina p
Sot, pastrohet liqeni i Batllavës OJQ-ja “Sundimi i Demokracisë në Kosovë” dhe “Iniciativa Qytetare Orllan”, së bashku me banorët e Orllanit, organizojnë
Kina mahnit përsëri, shihni si pastrohet dëbora e dendur (VIDEO) Reshjet e dendura të dëborës kanë shkaktuar probleme në të gjitha akset rrugore në Kinë. Në pamjet e publikuara shihe
KMDLNJ: Me improvizime, nuk pastrohet ajri i ndotur Këshilli për Mbrotjen të Drejtat dhe Liritë e Njeriut, thotë se Ministria për Punë të Brendshme, ajo e Mjedisit dhe Komu
Në Kërçovë po pastrohet shtrati i lumit Sushica Ndërmarrja komunale publike "Komunalec" në Kërçovë po zhvillon aksion për pastrim të shtratit të lumit të qytetit, më sh
LSDM: Opozita do ta propozojë prokurorin, kur të largohen kriminelët nga pushteti i kaluar LSDM-ja përmes një njoftimi i është përgjigjur deputetit të VMRO-DPMNE-së, Ilija Dimovski, i cili kërkoi që prokurorin e
Pastrohet deponia e egër në Likovë, banorët kërkojnë investime për të joshur vizitorët (Video) Kjo është penda e Likovës. Është hera e dytë që po e vizitojmë. Për dallim nga hera e parë kur informuam për mbeturinat
Ja si pastrohet "Rruga e Kombit" ... në Gjermani! (VIDEO) Kemi ditë që flasim për reshjet e borës dhe pastrimin ose më saktë për mospastrimin e rrugëve në vendin tonë. Ne ju s
Tirana "pastrohet" në 13 nëntor, bashkia fton qytetarët të kontribuojnë Tirana do të përfshihet nga një aksion masiv pastrimi, i cili do të shtrihet në çdo lagje të saj. Tashmë janë konstatuar
Pastrohet “Xhungla” në Francë, s’ka më asnjë emigrant Kanë përfunduar operacionin për të lëvizur disa mijëra emigrantët nga kampi i refugjatëve në Kale, i njohur ndryshe si “
Mrekullia japoneze, i gjithe treni pastrohet në vetëm 7 minuta (VIDEO) Trenat Japonezë janë trenat më të famshëm për pikmërinë e tyre dhe sipas disa legjendave një makinist vetëm sepse kishte
Kush do e dëshironte një xhaketë të tillë?! Së shpejti pritet që të dalë në treg xhaketa që do ju vijnë në ndihmë për të karikuar telefonin. Viti 2017 mendohet se ë
Kim Mehmeti: Qelbësira nuk pastrohet me një qelbësirë tjetër Publicisti i njohur, Kim Mehmeti ka deklaruar se formula më e mirë që Maqedonia të mbijetojë është që të bëhet shtet dye
Aron: Lista zgjedhore nuk do pastrohet deri më 5 qershor Në raportin e vëzhguesit të IFES, Jon Aron, hulumtimi i detajuar i të gjitha problemeve në listën e zgjedhësve është i p
Xhinset që vetëpastrohet nga njollat (VIDEO) Njollat nga ushqimet në rroba shpesh janë dhe shqetësimi më i madh për të gjithë ne. Pantallonat janë gjëja më stresuese
Pastrohet gjatë natës vija bregdetare e Durrësit Bregdeti i Durrësit mëngjesin e kësaj së diele është gjetur i pastër. Pastrimi i tij është bërë gjatë natës nga autorit
Ristani: Po spastrohet administrata, po zëvendësohet me militantë Sekretari i përgjithshëm, i Partisë Demokratike, Arben Ristani ka publikuar një dokument, sipas të cilit urdhërohet kali
Sony Xperia M4 Aqua telefoni që pastrohet lehtësisht nga bakteret Sony ka krijuar një uebsajt përmes, të cilit reklamon telefonin inteligjent Xperia M4 Aqua. Uebsajti "Dirty Phones" (tel
Ja si mund të pastrohet lavatriçja Pastrimi i lavatriçes është një proces i rëndësishëm që mbase shumë nga ju nuk e kanë aplikuar deri më tani, por ajo mun