E FUNDIT/ Meta paralajmëron shpërndarjen e Kuvendit
999 rezultate për

pastrimin

Pa koment! Këta shokë dhome e urrejnë pastrimin e pamjet do t'jua shpifin (FOTO LAJM) Të bashkëjetosh me shokë e shoqe në ditët e sotme është një sfidë e vërtetë. Dy njerëz duhet të bashkëjetojnë bashkë
Si ta konsumoni panxharin për pastrimin e aparatit tretës dhe ç'helmimin e mëlçisë Panxhari, i njohur ndyshe si burimi i energjisë, falë përbërësve që luftojnë qelizat kanceroze dhe ripërtërijnë ato të r
Makinat që do të shpejtojnë pastrimin e oqeaneve nga plastika (VIDEO) Ende kemi kohë për të dal nga kriza e oqeaneve me mbetje të plastikës, por makinat si këto do të ndihmojnë në përshpejti
Masat, Rama gati për spastrimin e fundit në administratë Administrata publike do t’i nënshtrohet shtatë ndryshimeve të rëndësishme gjatë gjysmës së dytë të vitit 2019. Kështu pa
Si të pastroni shtëpinë me sodë e uthull (VIDEO) Zgjidhje magjike për pastrimin e shtëpisë tuaj. Shumë njerëz e dinë që detergjentet e ndryshëm për larjen e orendive
Cakaj nis pastrimin, shkarkon mbi 20 diplomatë Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj njoftoi sot se mbi 20 punonjës të shërbimit diplomatik janë shkarkuar dhe transf
Lali Eri nis pastrimin e rrugëve pas protestës Pllaka të shkulura, kosha në flakë dhe mbeturina të hedhura ngado ishte pamja që la pas protesta e opozitës ditën e sotm
Udhqimet që ju duhen për pastrimin e trupit Një trup në formë, ushqyerja e shëndetshme dhe shëndeti i mirë janë ndër prioritetet që secili duhet të ketë parasysh ku
Thaçi i përmend Vuçiq në Munih spastrimin etnik gjatë luftës Gjatë debatit të organizuar në Munih nga ish-ambasadori gjerman, Ëolfgang Ichinger, ku në panel ishin presidenti i Repub
Borë e akull në rrugë, këto janë akset më problematike Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar mbi gjendjen e akseve kryesore të vendit. “Gjatë gjithë natës kontraktorët kan
Basha krahason qeverinë me spastrimin etnik serb në Kosovë Kreu i opozitës Lulzim Basha, e ka cilësuar veprimin e qeverisë dhe të Bashkisë së Tiranës për tu prishur shtëpitë banor
Thaçi harron pastrimin e Kosovës dhe merret me kufijtë Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, duke mbrojtur idenë e tij për korrigjimin e kufirit me Serbinë, ua ka kujtuar të gjit
Mane lojtar dhe njeri i madh, ndihmon në pastrimin e xhamisë (VIDEO) Nuk na bie të shikojmë apo të dëgjojmë shumë herë që një futbollist i rangut të lartë profesional të bëjë punë të rëndom
Zaev merr pjesë në pastrimin e Dojranit Kryeministri Zoran Zaev, ministri i Bujqësisë Lupço Nikollovski, zëvendësministri Jani Makraduli dhe këshilltari i kryem
Shkupi gjen zgjidhjen kundër ndotjes me pastrimin e oxhaqeve Qyteti i Shkupit ka bërë sot një paralajmërim në kuadër të masave për uljen e ndotjes së ajrit, duke paralajmëruar do të
Sot, pastrohet liqeni i Batllavës OJQ-ja “Sundimi i Demokracisë në Kosovë” dhe “Iniciativa Qytetare Orllan”, së bashku me banorët e Orllanit, organizojnë
Sot veteranët në protestë Një grup i ish-ushtarëve të pakënaqur të UÇK-së, sot mbajnë protestë, në të cilën do të shpalosen tri kërkesat e tyre, d
Kryeministri Zaev: Nga nesër filloj pastrimin nga njerëzit jopunëtorë Kryeministri i qeverisë së Maqedonisë Zoran Zaev paralajmëroi se nga nesër do të nisë ndryshimet dhe pastrimin e njerëzv
Bashkia e Tiranës dhe Ambasada e Japonisë projekt për pastrimin e parqeve të qytetit Japonia do të mbështesë Bashkinë e Tiranës për të përmirësuar shërbimin e pastrimit të parqeve të qytetit. Përmes në
Aksion për pastrimin e rrugëve Bashkia e Shkupit këtë pranverë organizon aksionin për pastrimin e qytetit dhe larjen e rrugëve të qytetit që janë në ko