999 rezultate për

pastreheve

Amerika, ëndrra e shqiptarëve thyen rekord me numrin e të pastrehëve Numri i të pastrehëve në SHBA u rrit këtë vit për herë të parë që nga Recensioni i Madh, e shtyrë nga kriza e strehimit
Fillon nisma "Ushqe 1000" në Shkup, ushqime falas për të pastrehët e të varfërit Sot në Shkup fillon aksioni për dhurim të ushqimit "Ushqe 1000" me rastin e 17 Tetorit – Ditës Ndërkombëtare për Luftë k
FRESSH u vjen ne ndihme te pastreheve (FOTO LAJM) Temeraturat e diteve te fundit, nen zero, dhe rreziku i epidemise se gripit detyruan dhjetra qytetare te pastrehe t'i dr
“Shtëpitë” e pazakonta të të pastrehëve (FOTO LAJM) Nga Florida në Luiziana, një fotograf ka kapur disa foto të personave të pastrehë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.
Basha jep “detyrat e shtëpisë”: Bëni listat e të papunëve; pastrehëve; të sëmurëve… Lulzim Basha mblodhi sot në selinë e PD-së të gjithë krerët e kësaj partie në rrethe duke iu dhënë edhe “detyrat e shtëp
Alarmante / Trefishohet numri i të pastrehëve në Shkup Numri i të pastrehëve në lagjet e Shkupit është rritur në mënyrë dramatike në një periudhë kohore prej gjashtë vitesh.
Rreth 14 për qind e të pastrehëve në Francë kanë diplomë universitare 14 për qind e të pastrehëve në Francë kanë diplomë universitare, këto të dhëna vijnë nga Instituti Nacional për Statisti
Frigorifer me ushqim për të pastrehët në Indi (FOTO LAJM) Pronarja e "Pappadavada", një restorant i famshëm në Konchi të Indisë. Një ditë pa një grua të pastrehë duke ngrënë ushq
Autobusi-dush i parë në botë (FOTO-LAJM) Ky është autobusi-dush i parë në botë. Një organizatë jo-fitimprurëse me bazë në San Fracisko të SHBA-së, pasi ka grumbu
Jeta “bardh e zi” e të pastrehëve (FOTO LAJM) Fotografi i njohur anglez nga qyteti i Manchesterit, Lee Jeffries, ka fotografuar të pastrehët të cilat i ka takuar rast
Brad Pitt i blen shtëpi të pastrehëve Aktori milioner – i cili rrit gjashtë fëmijë me partneren Angelina Jolie – ja ka blerë një gruaje të pastrehë një shtëpi
Obama u sherben ushqim te pastreheve Presidenti amerikan, Barack Obama, dhe familja e tij i kanë shërbyer vakte të ngrohta të pastreh&eum