999 rezultate për

pastori

Fatma Haxhialiu largohet nga "Përputhen Prime", e zëvendëson pastori "Përputhen" rikthehet në ekran për të diskutuar ngjarjet më pikante të javës në "Përputhen Prime". Gjatë puntatave t
Pastori i kishës ku shkonin motrat Josifi: Janë përdorur si kavie Detaje të tjera zbardhen nga jeta e dy motrave Josifi dhe nënës së tyre Zhanetës, që vendosën të sakrifikonin për shkak
Pastori i kishës ku shkonin motrat Josifi: I vizitonin persona me kostum, 6 vite pa i parë Pastori i Kishës Ungjillore, Fitor Muça nga emisioni “Abc-ja e Mëngjesit”, është shprehur se ngjarja e vetëflijimit të f
Të vërtetat e pathëna për Anisën dhe Blertën: Nga pastori, te kisha që frekuentonin Nga ekspertiza e vdekjes së Zhaneta Josifit dhe vajzës së saj Anisës, rezultoi se kjo e fundit kishte qëndruar në shtrat
"Do ishte dështim i besimit tonë", Pastori flet pas deklaratës së të mbijetuarës Pastori, Ylli Doçi ka reaguar pas së mbijetuarës së ngjarjes tragjike në Tiranë teksa thotë për mediat se nëse të vetëfl
Ndodhi edhe kjo, ky pastor shet bileta për në parajsë Një klerik nga Zimbabvea, pastori Tito Watts dhe gruaja e tij e quajtur Amanda, janë arrestuar për shkak se janë zënë du
Historia e pastorit që u vra për gjakmarrje, amaneti i fundit Sa herë flitet për gjakmarrjen në Shqipëri, më së shumti i kushtohet rëndësi burrave dhe fëmijëve dhe shumë rrallë flite
Refuzoi të shkonte me të, pastori vret shitësen e dyqanit Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Misur. Një burrë i akuzuar për vrasjen e një gruaje dhe sulmit seksual ndaj d
Turqia liron pastorin amerikan që shkaktoi tension mes dy shteteve Pastori Andreë Brunson është liruar sot nga një gjykatë turke duke i dhënë fund kështu një tensioni dy vjeçar mes SHBA-v
Pastori gjerman hyn në trupin e pronarit dhe luftojnë kundër armikut (VIDEO) Qentë janë kafshë të pabesueshme. Ata janë me të vërtetë miqtë më të mirë të njerëzve, miqësi kjo që është kultivuar për
SHBA kërcënon sërish Turqinë me sanksione të reja Pastori amerikan Andrew Brunson, i cili mbahet në arrest shtëpie në Turqi dhe hetohet për përfshirje në akte terroriste,
Andrew Brunson: Kush është pastori, që futi në luftë Amerikën me Turqinë Andrew Brunson është një prift protestant që ka shkaktuar përçarje mes Uashingtonit dhe Ankarasë. Më 1993 ai mbërrit
SHBA presion Erdoganit: Liro pastorin dhe 14 amerikanë që po i mban peng në Turqi Ndryshe nga administrata e Barak Obamës që ishte tolerante dhe e duruar, administrata e Donald Trump është e vendosur që
Pasi deklaroi se është katolik, Rama habit dynjanë: Jam me Ramazan! Kryeministri Edi Rama në shumë intervista, si brenda dhe jashtë Shqipërisë ka folur për besimin e tij fetar, atë të fëmi
E vrau pastori me një plumb në qafë, shkodrani nuk ishte objektivi Pak ditë më parë në Itali u vra 22-vjeçari Andrea Ndoja me një plumb në qafë nga pastori 44-vjeçar, Giulio Sale. Në
Zbardhen detajet, si u ekzekutua nga pastori 22-vjeçari shqiptar në Itali Jënë zbardhur detaje të reja nga vrasja e 22-vjeçarit shqiptar Andrea Ndoja. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e të mërkur
Ky është i riu shqiptar që u vra me një plumb në qafë nga pastori italian Zbulohet emri i shqiptarit 22-vjecar, ekzekutuar dje nga nje italian 45 vjecar. 22-vjeçari i ekzekutuar dje në Itali
Rrëqethëse/ Pastori kërkon t'i marrë vajzat, shpërthen babai biologjik Protagonistë në programin "Dua të të bëj të lumtur" ishin Alfred dhe Diana Zike. Çifti kishin 29 vite të martuar dhe
Kallëzohet në polici pastori i njohur nga Tirana Një e re nga Tirana denoncoi pasditen e djeshme pastorin e Kishës Protestante në kryeqytet, Akil Pano pasi një qen e kis
Pastori ndërpret Trumpin: Jo politikë në Kishë! (VIDEO) Një predikuese e një kishe të vogël në qytetin Flint, në Miçigan, i ka dhënë një mësim të ashpër kandidatit republikan p