999 rezultate për

pastores

Spalletti konfirmon mungesën e Icardit dhe sqaron çështjen e Pastores Luciano Spalletti ka dalë në konferencë për shtyp para ndeshjes me Crotonen, ku ka konfirmuar mungesën e Icardit. Ai gji
Ausilio tregon vuajtjet për transferimin e Pastores: Bëra maksimumin Drejtori i Interit, Piero Ausilio, thotë se ai ka bërë të pamundurën për të transferuar Javier Pastoren nga PSG. “Ne
E FUNDIT / Dështon transferimi i Pastores tek Interi Sipas faqes sportive italiane "Football Italia", agjenti i lojtarit është larguar nga Italia, pasi ka dështuar transferi
Ausilio sqaron situatën e transferimit të Pastores Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, ka thënë se nuk ka kushte për të transferuargn nga Paris Saint Germaini. “
Inter dhe agjenti i Pastores bien dakord, tani zikaltrit kanë misionin e fundit E mërkura ka qenë një ditë intensive në shtëpinë e Interit. Edhe pse nuk ka patur asnjë zyrtarizim, janë përvijuar lëviz
Inter hedh hapin e madh për transferimin e Pastores Ka bërë dy afrime, por Interi vijon të jetë shumë aktiv në merkato. Drejtuesit e zikaltër po punojnë për të tjera afrime
Drejtuesit e klubit italian takohen me agjentin e yllit të PSG Skuadra italiane Inter po tenton të transferojë mesfushorin argjentinas, Javier Pastore, i cili nuk po gjen hapësira të
Ausilio takon agjendin e Pastores, ja çfarë u tha Mbrëmë drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, është takuar me agjentin e Javier Pastores. Marrveshja me Paris Sa
Agjenti i Pastores mohon kalimin e lojtarit tek ky klub Agjenti i Javier Pastore, Simonian, sqaroi zërat për të ardhmen e argjentinasit, i cili pritet të largohet nga Paris Sai
Për Emeryn, spekullimet për largimin e Pastores janë normale Trajnerit të Paris Saint-Germain, Unai Emery, thashethemet për largimin të Javier Pastores i duken normale. “Fjalët n
Emery elozhe Pastores: Nuk dua të largohet Trajneri i Paris Saint Germain-it, Unai Emery i ka të qarta idetë për lojtarët që dëshiron të ketë në skuadër. Ai thekso
Argjentina, fitorja e dytë radhazi pa Messin (VIDEO) Argjentina fiton miqësoren e dytë rradhazi brenda pak ditëve. Pasi fitoi përballë El Salvador, të besuarit e Gerardo Mar
I bën "ylberin" kundërshtarit, ja driblimi spektakolar i Pastores (VIDEO) Paris Saint Germain mori përkohësisht kreun e Ligue I pas fitores së mbrëmshme kundër Metz, ndeshje e vlefshme për javën
E ardhmja e Pastores, Chelsea ose PSG E ardhmja e sulmuesit të Palermos shumë shpejt do jetë e ditur.Pastore duket se do të shkojë drejt anglisë ose francës p
Chelsea dhe PSG vihen pas Pastores Skuadra e Palermos ka konfirmuar se klubi anglez, Chelsea dhe ai francez, PSG kanë bërë ofertë për sulmuesin e klubit, a
E vështirë transferimi i Pastores tek PSG Drejtori i PSG, Leonardo ka thënë se është tepër vështirë për klubin e tij që të transferojë lojtarë si talenti i Palerm
Destinacioni i Pastores drejt Realit ose Chelsea Presidenti i Palermos, Maurizio Zamparini, ka deklaruar se favoritët kryesorë për të siguruar shërbimet e talentit Javie