999 rezultate për

pastore

Pastore i pashpresë: Ky sezon është e pamundur të mbyllet Lojtari i Romës, Javier Pastore, nuk është aspak optimist sa i përket rikthimit të futbollit. Përhpaja e shpejtë dhe
Neymar te Real Madrid? Ish-bashkëlojtari i tij zbulon të vërtetën Neymar është lidhur shumë me nja transferim të mundshëm te klubi i Real Madridit, megjithatë vetë lojtari nuk e ka pohua
Zyrtare: Javier Pastore transferohet tek Roma Paris Saint-Germain ka konfirmuar edhe zyrtarisht se Javier Pastore ka nënshkruar me Romën. Mesfushori argjentinas mb
Pastore i vendosur për të ardhmen Javier Pastore në merkaton e janarit ishte shumë pranë largimit nga Paris Saint-Germain, por diçka e tillë u mbyll dhe t
Mediat angleze paralajmërojnë Interin për Pastoren: Bëj kujdes Sipas The Sun, Interi është favoriti për të nënshkruar me Pastoren në verë, por ata nuk do ta kenë aspak të letë të sigu
Pastore: Koha ime tek PSG ka përfunduar Lojtari i PSG, Javier Pastore pranon se koha e tij me klubin e francez po i vjen fundi. Duke folur për gazetën spanjo
Pastore i cilëson lojëra mediatike spekullimet rreth largimit të Neymarit Bashkëlojtari i Neymarit tek PSG, Javier Pastore,mendon se spekullimet për transferimin e brazilianit tek Reali janë loj
Icardi bëj gati valixhet, ekspertët parashikojnë largimin e tij Një nga agjentët e mirënjohur, Federico Pastorello, i cili bën parashikime të sakta të tregut se Mauro Icardi, do të jet
Spalletti: Pastore? Nuk kam folur kurrë me të Javier Pastore nuk u transferua në “Giuseppe Meazza” për shkak të rrogës së lartë, kështu ka lënë të kuptohet Spalletti.
Spalletti konfirmon mungesën e Icardit dhe sqaron çështjen e Pastores Luciano Spalletti ka dalë në konferencë për shtyp para ndeshjes me Crotonen, ku ka konfirmuar mungesën e Icardit. Ai gji
Ausilio fshin të shkuarën: Nuk e kemi kërkuar Pastoren Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio ka befasuar tifozët me deklaratën e tij në mbyllë të merkatos së dimrit rreth
Ausilio tregon vuajtjet për transferimin e Pastores: Bëra maksimumin Drejtori i Interit, Piero Ausilio, thotë se ai ka bërë të pamundurën për të transferuar Javier Pastoren nga PSG. “Ne
PSG dhe Inter marrin vendimin përfundimtar për Pastore dhe Brozovic Mesfushori argjentinas, Javier Pastore do të mbet në PSG edhe pjesën tjetër të këtij sezonin, ndërsa Marcelo Brozovic do
E FUNDIT / Dështon transferimi i Pastores tek Interi Sipas faqes sportive italiane "Football Italia", agjenti i lojtarit është larguar nga Italia, pasi ka dështuar transferi
Pastore tek Inter? Pritet po-ja e PSG-së Piero Ausilio edhe Walter Sabatini po tentojnë që të negociojnë këtë marrëveshje dhe kanë deklaruar se një marrëveshje v
Ausilio sqaron situatën e transferimit të Pastores Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, ka thënë se nuk ka kushte për të transferuargn nga Paris Saint Germaini. “
Pastore është i vetëdijshëm pse duhet të zgjedh transferimin tek Inter Javier Pastore vazhdon të jetë i paqartë pësa i takon të ardhmes së tij. Mes zërave të merkatos 28-vjeçari deklaroi
Pastore pëlqen transferimin tek Inter Javier Pastore është i vetëdijshëm se shumë shpejt do të largohet nga Paris Saint Germaini për të luajtur rregullisht te
Inter dhe agjenti i Pastores bien dakord, tani zikaltrit kanë misionin e fundit E mërkura ka qenë një ditë intensive në shtëpinë e Interit. Edhe pse nuk ka patur asnjë zyrtarizim, janë përvijuar lëviz
Inter hedh hapin e madh për transferimin e Pastores Ka bërë dy afrime, por Interi vijon të jetë shumë aktiv në merkato. Drejtuesit e zikaltër po punojnë për të tjera afrime