999 rezultate për

pasta

Pasta e gabuar i merr jetën të mitures sapo lau dhëmbët Një vajzë 11-vjeçare ka ndërruar jetë pasi lau dhëmbët. Ngjarja ndodhi në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara të Amerikës
Pasta e dhëmbëve i shkakton vdekjen vajzës 11 vjeçare Denise Saldate nga West Covina, California u diagnostikua me një alergji të qumështit në moshën 1 vjeçare. Ajo përdo
Babai vret me "shot gun" të birin 4 vjeç dhe pastaj qëllon ndaj vetes (FOTO LAJM) Një ngjarje të rendë ka ndodhur në Halandri të Greqisë këtë fundjavë ku babai ka vrarë me shot gun fëmijën e tij katër v
"Bëja qejfin burrit në shtrat, pastaj punët", flet nëna e djalit që mbyti gruan me duar Dy ditë më parë, Elvin Hysa mbyti me duar bashkëshortën e tij 31 vjeçare për arsye ende të paqarta, ndërsa nëna e tij de
Amanet fëmijët, gruaja telefonon policinë dhe pastaj vret veten Një 41-vjeçare nga fshati Molisht në rrethin e Beratit, i ka dhënë fund jetës mesditën e sotme, teksa ka varur veten me
Dëgjuam një zhurmë të çuditshme pastaj ra! Dëshmitarët rrëfejnë tragjedinë Avioni i "Ethiopian Airlines" që çdoi 157 persona drejt vdekjes duket se ka patur një problem teknik, gjë e cila shkakto
Fillimisht me ujë dhe pastaj gaz lotsjellës, masat që do të marrë Policia Të paktën 1600 policisë, përfshirë këtu edhe 200 policië të cilët kanë për detyrë ruajtjen e deputetëve, janë vendosur s
Gatusso: Mendojmë për Sassuolon dhe Chievon, pastaj për derbin Milan do të presë në "San Siro" Sassuolo-n për javën e 26-të të Serie A, për këtë ndeshje në konferencë për shtyp doli
Ish-presidenti i Kroacisë: Serbia të njohë Kosovën, pastaj flasim për korigjim kufijsh Ish-presidenti i Kroacisë, Stjepan Mesiç, ka ftuar Serbinë që të njohë pavarësinë e Kosovës dhe më pas të ulet në tryezë
Vuçiç për taksën: Presim dhe pak, pastaj shohim Do të presim edhe një kohë, e më pas duhet të ulemi dhe të shohim se çfarë më tutje, ka thënë presidenti i Serbisë Aleks
EMRI/ Makabre, burri mbyti gruan me duar pastaj preu damarët Policia ka zbardhur detaje të reja në lidhje me krimin e pak minutave më parë në Vlorë ku një grua u vra prej bashkëshor
DËSHMIA/ Kryem marrëdhënie dhe pastaj e gjeta Arbenin të mbytur në gjak Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për Esat Canin dhe arrest shtëpie per Elida Canin dhe bashkës
"Sapo kishim kryer marrëdhënie...pastaj e pashë të përpëlitej", rrëfehet 20-vjeçarja Së fundmi janë zbardhur dëshmitë e të përfshirëve në vrasjen e Arben Gjecit. Ky i fundit kishte lidhje me një vazjë
9-vjeçari lufton me kancerin deri sa lind motra, i vë emrin dhe pastaj vdes (FOTO LAJM) "Tash është koha që të bëhem ëngjëlli mbrojtës i motrës sime". Me këto fjalë Bailey, 9-vjeçar iu drejtua prindërve p
Tomi fut të dashurat në një grup WhatsApp-i për Krishtlindje, aty pastaj ndodh gjëma (FOTO LAJM) Nëse keni menduar ndonjëherë se si do të ishte që të bashkonit të gjitha ish-të dashurat tuaja, personi në fjalë e ka gj
Pse pasta e dhëmbëve mund t’ju hyjë në punë për shumë gjëra Pastron Aknet Dhe Puçrat Pasta e bardhë e dhëmbëve përthan aknet dhe puçrat dhe përshpejton zhdukjen e tyre. Përpara
Njoftohen për babain e vdekur, por pastaj fëmijët marrin mësimin që nuk do ta harrojnë kurrë (VIDEO) Secili prej tyre, motra dhe vëllezërit morën nga një mesazh që i tronditi shumë: "Babai ka vdekur! Varrimi bëhet pasnesë
I riu italian gjen thesarin nën tokë, por pastaj përballet me zhgënjimin e madh Giacomo ishte duke shëtitur në pyll me disa shokë të tjerë teksa papritur poshtë një shkëmbi sheh diçka që po shtrinte.
Zbardhet dëshmia tronditëse e fqinjëve: "Shtyu të parën gruan, pastaj vet" Një ngjarje e rëndë ka tronditur Beratin mëngjesin e sotëm, ku një çift i moshuar është hedhur nga kati i 6-të i pallati
Turqia kërcënon Greqinë: 6 milje det, pastaj fusim avionët dhe anijet Për dekada me radhë vijon përplasja mes Greqisë dhe Turqisë mbi sovranitetin e ujërave territoriale në ishujt e shumtë q