999 rezultate për

pastĂ

Ministri grek ironizon shqiptarĂ«t: HanĂ« sufllaqe, dĂ«gjojnĂ« muzikĂ« greke e pastaj na shajnĂ« Ministri i JashtĂ«m grek Nikos Kotzias gjatĂ« njĂ« interviste pĂ«r televizionin “Star” ka thumbuar sĂ«rish shqiptarĂ«t duke de
Deputetja e LSI-sĂ« hedh valle nĂ« emision: NĂ« fillim politikanĂ«t, pastaj populli (VIDEO) Nora Malaj, deputetja e LSI_sĂ« ka qenĂ« sot Ă« ftuar nĂ« emisionin e mĂ«ngjesit ‘Kush vjen pĂ«r drekë’. PĂ«rveç moderatores
Modelja: Djemtë e showbizz-it i ngacmojnë të gjitha, pastaj ku të ngecin Ajo është një nga modelet shqiptare më të kërkuara të momentit e veçanërisht në vendet aziatike. Po flasim për Miss U
I kĂ«rkoi tĂ« bĂ«nte tatuazh fytyrĂ«n e saj dhe pastaj e la (FOTO LAJM) ËshtĂ« njĂ« histori klasike. Ata duheshin aq sa donin tĂ« ishin me njĂ«ri tjetrin pĂ«rjetĂ«, ai bĂ«ri tatuazh fytyrĂ«n e saj dh
Ushtari i ARM-së sulmoi Zaevin, pastaj u dërgua në Afganistan? Një ushtar, i punësuar në ARM ka marrë pjesë në incidentin e 27 prillit në Kuvend, por më pas është dërguar në mision pa
Shqiptari shkon deri në Marok për nuse, pastaj e shfrytëzon si prostitutë Një 40-vjeçar shqiptar u dënua paraditen e sotme me 4 vjet burg nga Gjykata e Teramos në Itali për shfrytëzim prostituci
U përfol se do e marrë Inter, pastaj Milan por ai është afër transferimit në Spanjë Inter ishte shumë pranë marrveshjes me turkun Emre Mor. Pas Interit në pistë hyri Milan që emri postin e favoritit, por
Strakosha: Fillimisht dua 6 pikë me Kombëtaren, pastaj radhën e ka Milan Thomas Strakosha e ka bërë të qartë për mediat italiane, se mjafton që Shqipëria të dalë me 6 pikë nga fusha e lojës pas
E grabitën pastaj e detyruan t'i sillte 10 mijë euro, arrestohen dy shqiptarët (VIDEO) Dy shtetas janë arrestuar në flagrancë pasi shtrënguan me dhunë një shtetas për dhënie pasurie, dhe një tjetër është vën
Masakroi gruan e pastaj qĂ«lloi veten, burri i thirri vĂ«llait: S’e kthej dot pas NjĂ« ngjarje e rĂ«ndĂ« ka ndodhur nĂ« KamzĂ« kĂ«tĂ« tĂ« dielĂ«. NjĂ« burrĂ« ka vrarĂ« gruan e tij me automatik dhe mĂ« pas ka qĂ«lluar
Barcelona niset, ndalet dhe mendohet, pastaj kthehet mbrapsht Barcelona ka ftohur interesimin e tyre për Inigo Martinez. Nënshkrimi i Inigo Martinez nga Barcelona është bllokuar.
Gjuha shqipe fillimisht në Komisionin e Venedikut, pastaj në kuvend Qeveria ka vendosur që Ligji për Gjujën shqipe njëherë të shkojë në Komisionin e Venedikut dhe më pas të hyjë në Kuvend.
Cipras: Maqedonia të zgjidhë njëherë emrin pastaj BE dhe NATO Kryeministri i Greqisë, Aleksis Cipras përsëriti qëndrimet se Athina kontesti me emrin mes Greqisë dhe Maqedonisë patje
“Na thanĂ« se i kishin plasur vezoret, pastaj...”, flasin familjarĂ«t e 18-vjeçares qĂ« humbi jetĂ«n nĂ« spital FamiljarĂ«t e 18-vjeçares Ketjona Ibrahimi nga qyteti i Gramshit kanĂ« folur pĂ«r herĂ« tĂ« parĂ« pĂ«r ngjarjen tragjike tĂ« hum
Chelsea e siguron lojtarin pastaj e çon në huazim Tammy Abraham ka nënshkruar një marrëveshje të re pesëvjeçare në Chelsea përpara lëvizjes së tij në formë huazimi tek Së
“BashkĂ«qeverisje me BashĂ«n? Rama do presĂ« zhvillimet nĂ« PD, pastaj
” Disa prej komentatorĂ«ve po prisnin ndoshta me njĂ« lloj nguti qĂ« Rama tĂ« shpallte planin pĂ«r bashkĂ«qeverisje me PD-nĂ« qĂ«
Kur duhet të fillohet të përdoret pasta e dhëmbëve? Nga dalja e parë e dhëmbit të qumështit, thonë stomatologët. Pasta për dhëmbë të fëmijëve e cila përmban florid forcon z
Presidenca: Si fillim çertifikimi i rezultateve, pastaj mandatari Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, është duke e pritur çertifikimin e rezultateve zgjedhore për zgjedhjet
“Bossi” me BMW X5 rrĂ«fen tmerrin: Si mĂ« zunĂ« pritĂ«, mĂ« rrahĂ«n e pastaj mĂ« grabitĂ«n NjĂ« i ri me njĂ« makinĂ« luksoze BMW X5 ka pĂ«rjetuar njĂ« tmerr tĂ« vĂ«rtetĂ« ditĂ«n e djeshme. Ai ka qenĂ« duke udhĂ«tuar nĂ« rru
PE-MaqedonisĂ«: NĂ« fillim marrĂ«veshja e PĂ«rzhinos, pastaj bisedojmĂ« pĂ«r anĂ«tarĂ«sim PĂ«rmes rezolutĂ«s sĂ« miratuar sot nĂ« Parlamentin Evropian me 503 vota “pro” , 113 vota “kundĂ«r” dhe 45 ‘abstenim” pĂ«rshĂ«n