999 rezultate për

pasqyrimi

Ky është pasqyrimi i merkatos në kampionatin shqiptar Në të gjithë Evropën klubet kanë filluar prej javësh lëvizjet e tyre në merkaton e transferimeve dhe Katgoria Superiore
Nafta kap majat, pritet pasqyrimi i rritjes edhe në Shqipëri Çmimi i naftës është rritur sërish gjatë ditës së sotme në bursat botërore. Si pasojë, treguesit referencë të cilët s
Ambasadori Lu, takim me studentët: Prioritetet e plaftormës Trump dhe pasqyrimi në Shqipëri Ambasadori i Shteteve të Bashkuara Donald Lu ishte sot i ftuari i parë në serinë e bisedave të Forumit të Humaniteteve m
Shpërthen Eneda Tarifa: Me keni zili se punoj në Top Channel Eneda Tarifa e cila përfaqësoi Shqipërinë këtë vit në Eurovizion me këngën “Fairytale”, tashme po jep intervista të shum
Pasqyrimi i fitores së Obamës në agjencitë botërore (FOTO-LAJM) Fitorja e një mandati të dytë në krye të Shtëpisë së Bardhë nga ana e presidentit Barack Obama ka qenë lajmi i ditës në