999 rezultate për

pasqyra

Mos ndoshta e keni vendosur gabim pasqyrën në dhomën e gjumit?! Pasqyrat nxisin krijimin e aktiviteteve, ndërkaq në dhomën e gjumit është e nevojshme pikërisht energjia e kundërt Si
Baton Haxhiu fotograf i Hashim Thaçit, tradhtohet nga pasqyra Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është takuar sot kreun e Partisë Demokratike Shqiptare të Maqedonisë së Veriut, Mendu
Mos ndoshta e keni vendosur gabim pasqyrën në dhomën e gjumit?! Pasqyrat nxisin krijimin e aktiviteteve, ndërkaq në dhomën e gjumit është e nevojshme pikërisht energjia e kundërt Si
Këmisha e Gencit është ajo? Eni Koçi provokon me foton nga pasqyra (FOTO LAJM) Prej ditësh, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj po shijojnë pushimet së bashku! Dyshja e njohur e showbiz-t ka ndarë vazhdim
Sot, afati i fundit për dorëzimin e bilanceve online të subjekteve, QKB kujton gjobat Sot (data 31 korrik) është afati i fundit për dorëzimin online të bilanceve. Por, ndryshe nga vitet e tjera, për ekonomi
Kejvina "tërbon" ndjekësit nga pasqyra (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është një nga femrat më të komentura të Shoëbizit shqiptar. Modelja shpesh herë publikon foto joshëse du
Adriatik Llalla, si pasqyra për të parë hallet opozitare! Nga Alfred Peza Emri i ish Kryeprokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla, pas një periudhe relativisht të gjatë
Harrojini të tjerat, kjo sfidë e re po tërbon tërë rrjetin (VIDEO) Një sfidë e re, ka pushtuar rrjetin. Disa klientë hynë për të blerë në argjendari dhe pastaj vrapojnë me atë që kanë
Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari si asnjëherë, hedhin foto sëbashku Trashgimtarja e “Top Media” dhe i dashuri i saj Vis Bajraktari janë padyshim ndër çiftet më të komentuar nga publiku.
Nga macja e zezë te pasqyra e thyer, bestytnitë që trembin shqiptarët Disa nga bestytnitë që frikësojnë shqiptarët dhe vitet s'i kanë zhdukur. Kur macja e zezë “të pret” rrugën Nëse du
Pasqyra e Thyer dhe Patkoi i Kalit, njihuni me bestytnitë që frikësojnë shqiptarët (FOTO LAJM) Si çdo popull tjetër edhe në shqiptarët kemi bestytnitë tona në të cilat besojmë. Dikush mund të thotë se jetojmë në vit
Kapet tmerri i korçarëve, vidhte pasqyrat e makinave Policia e Korçës ka vënë në pranga një 26-vjeçar si autor i dyshuar i vjedhjes së pasqyrave të 7 automjeteve. Burime
Do të duhej të ruante shtëpinë por ka frikë nga pasqyra! (VIDEO) Labradoodle është qeni që do duhej të ruante një shtëpi në Kolorado të Shteteve të Bashkuara, por ka frikë prej reflekti
Florian Binaj revoltohet me shoferët: Pasqyrat s'janë për t'u lyer e bërë foto Trafiku është shqeyësuaes njësoj si për njerëzit e thjeshtë edhe për figurat publike. Sipas aktorit të Portokalli-së,
Kjo është pasqyra e fushatës elektorale në Maqedoni Shtabe partiake të thyera dhe të dëmtuara, një politikanë i rrahur keq, një kandidatë për këshilltarë i plagosur. Ky ësh
Plani i çmendur i nazistëve: Pasqyrë gjigante në hapësirë Pa dyshim, një nga planet e çuditshme naziste ishte pasqyra gjigante e hapësirës – e cila ishte tamam ashtu si tingëllon
Thonjtë e verdhë, pasqyra e shëndetit tuaj Sytë janë pasqyrë e shpirtit, ndërsa thonjtë pasqyrë e shëndetit. Thonjtë e petëzuar, të brishtë, të verdhë apo me n
Përdorni açetonin për t'i bërë pasqyrat të shkëlqejnë nga pastërtia Për çdo amvisë, pastrimi i pasqyrave të shtëpisë është një pune paksa e vështirë, pasi bëhen me njolla shumë shpejt.
Emocione dhe pikëllim, ja pasqyra e jetës së izoluar në Korenë e Veriut (FOTO & VIDEO) Fotografi Adam Baidawi, një fotograf australian i cili udhëton nëpër botë dhe tregon histori të ndryshme përmes fotograf
Si të dekoroni shtëpinë tuaj me pasqyra (FOTO LAJM) Paqyrat janë objekti që gjithsecili nga ne i ka në shtëpi, dhe nuk mund ta mohojmë se shpesh na duhet më shumë se një pr