999 rezultate për

pasoje

Shoferja merr përpara motorin, 21-vjeçari dërgohet me urgjencë në spital Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, në rrugën e Kavajës. Burimet zyrtare bëjnë me dije se shtetasja S.M
Përfshihet nga flakët mjeti në Tiranë, dëmtohen dhe dy makina të parkuara pranë Një automjet ka shpërthyer në flakë pak më parë në kryeqytet. Mësohet se si pasojë ka qenë një defekt i baterisë. Po
Përplasen dy automjete, përfundon në spital një person Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Plyk të Fierit ku si pasojë e përplases së dy automjeteve ka mbetur
Përplasen dy mjete në Elbasan, e pëson këmbësori Një aksident ka ndodhur pak më parë në Elbasan ku si pasojë e përplasjes së dy mjeteve, është lënduar një këmbësor. P
Mbyllja e doganës së Kapshticës, ministria sqaron situatën Ditën e djeshme pala greke shtyu sërish afatin e hapjes së doganës së Kapshticës deri në datën 8 mars, 2021, si pasojë e
Kërcet arma në Durrës, plagoset një person Një plagosje ka ndodhur në Durrës mbrëmjen e sotme. Burimet bëjnë me dije se një person ka mbetur i plagosur. Mësohet
Makina del nga rruga, vdes në vend 22 vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në asin rrugor Laç-Patok ku për pasojë ka humbur jetën një 22-vjeçar.
Rrëshqitje masive dherash, bllokohet aksi rrugor Kukës-Peshkopi Gjatë mbrëmjes së djeshme, një mmasiv dherash ka rëshqitur në aksin rrugor që lidh Kukësin me Peshkopinë. Masivi i d
Moti i keq dhe era e fortë rrëzojnë pemën në mes të rrugës, e shkulin shtyllën (VIDEO) Prej ditësh moti i keq ka pushtuar Shqipërinë. Moti i keq dhe erdha e fortë në qarkun e Elbasanit ka bërë që aksi El
Aksident tragjik, ndërron jetë 23-vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur në Cërrik mbrëmjen e sotme. Një 23-vjeçar ka humbur jetën, pasi mjeti me të cilin udh
Ditë zie për bluzat e bardha, humb jetën një tjetër mjek Mjeku që shërbente në spitalin e Përmetit , Rustem Keko 75 vjeç ka humbur jetën si pasojë e infektimit me koronavirus.
Tregoni kujdes në Llogara! ARRSH zbulon zonat problematike si pasojë e motit të keq Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut në vend janë shkaktuar probleme ne disa rrugë kryesore. Autoriteti Rrugor Sh
Gjeti perlën me vlerë 350.000 dollarë, arrestohet peshkatari tajlandez (FOTO LAJM) Një peshkatarë që la pas varfërinë pasi gjeti perlën e rrallë portokalli që njihet me emrin Melo, është arrestuar. Pe
Përfshihet nga flakët automjeti i 20 vjeçares në Durrës Një automjet është përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të së hënës. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodh
A do të shkojë Franca në një bllokim të tretë si pasojë e COVID-19? Franca ka refuzuar një bllokim të tretë për shkak të coronavirusit, sepse kostot “ekonomike, sociale dhe njerëzore” nuk
Përmbytje të mëdha në Gjermani si pasojë e motit të keq Lumenjtë përreth Gjermanisë vazhduan të dilnin nga shtratet e tyre të enjten, pas shkrirjes së borës dhe shiut të vazhdu
Japonia zgjat gjendjen e jashtëzakonshme si pasojë e COVID-19 Kryeministri i Japonisë, Yoshihide Suga, njoftoi zgjatjen e periudhës së gjendjes së jashtëzakonshme të zbatuar kundër k
Lumi i Shushicës merr përpara urën, shkatërrohet edhe ujësjellësi Lumi i Shushicës ka marrë përpara urën e ndërtuar për ujësjellësin e fshatit Drashovicë. Si pasojë janë dëmtuar dhe t
Bëri për spital të miturin në Fier, kapet 19 vjeçari Policia e Fierit ka arrestuar një 19-vjeçar pasi ka plagosur rëndë në kokë një të mitur. I riu E. R., banues në Stru
Lumi Ishëm del nga shtrati: Përmbyten disa fshatra në Fushë-Krujë, probleme edhe në Gjirokastër Lumi Ishëm ka dalë nga shtrati si pasojë e reshjeve të dendura duke shkaktuar përmbytje në disa fshatra të Fushë Krujës.