999 rezultate për

pasojat

Pasojat e duelit me Genoan, Napoli konfirmon yllin e ekipit me Covid-19 Një rast me COVID-19 është konfirmuar te Napoli. Bëhet fjalë për mesfushorin, Piotr Zielinski, i cili ka dalë pozitiv
Miku i Metës humb jetën pasi s'i përballoi dot pasojat e COVID-19 (FOTO LAJM) Një nga miqtë e Presidentit Ilir Meta është ndarë nga jeta. Presidenti shkruan se Hekuran Doko, u infektua dhe mposht
Stresi, cilat janë pasojat më të tmerrshme që ai sjell? Stresi shkakton: Lodhje Stresi shkakton lodhje, dhe shumë madje. Pas adrenalinës së momenteve të para të stresit,
Pasojat e humbjes së finales, Neymar uron skuadrën e gabuar (FOTO LAJM) Pikëllimi i humbjes së trofeut prestigjioz të Ligës së Kampioneve duket se e ka shpërqëndruar yllin e PSG-së Neymar.
Me bark, me shpinë apo në krah: Këto janë pasojat për çdo pozicion që mbani gjatë gjumit Të rrallë janë ata që flenë vetëm në një pozicion, mirëpo gjithsecili ka atë të preferuarin në të cilën e kalon pjesën m
Skaner për të zbuluar nëse jeni prekur nga COVID-19? Brataj flet për pasojat Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënderj Brataj i bëri thirrje qytetarëve që mos ta shohin si zgjidhje skanerin, për të zbul
U infektua katër muaj më parë, neuropsikiatria tregon pasojat e mbetura nga koronavirusi Neuropsikiatria Valbona Tafilaj, ishte ndër personat e parë që u infektua me koronavirus në Kosovë. Edhe pse kanë kal
Goditja me takë në fytyrë e Vardy ndaj Mustafit, këto janë pasojat e frikshme (FOTO LAJM) Mbrëmë Arsenal barazoi 1:1 me Leicesterin. Kjo ndeshje u luajt në kuadër të Premier Ligës. Një nga momentet më intere
Pasojat që shfaqen nga puna e tepërt Të punosh më tepër se ç’duhet i bën dëm shëndetit. Lodhja e akumuluar mund të dëmtojë zemrën dhe të shkaktojë infarkte,
Pasojat e karantinës, Kim Kardashian dhe Kanye West po kalojnë krizë në çift? (FOTO LAJM) Kim Kardashian dhe Kanye West e kanë kaluar karantinën në Los Angeles dhe çdo gjë ka shkuar mirë mes çiftit ndonëse anga
Kujdes! Marrëdhëniet me këto shenja të horoskopit shpesh janë të dhimbshme Mes dramës dhe egoizmit, këto shenja të zodiakut vijnë në pasojat përfundimtare për të provuar një shans të dytë, edhe k
Pasojat në organizëm kur e teproni me vitaminën C Vitamina C është një ushqyes i dobishëm dhe i domosdoshëm për organizmin. Prania e saj është e rëndësishme në të mirë
Trump paralajmëron Kinën: Nëse jeni përgjegjës për COVID 19, përgatituni për pasojat Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, paralajmëroi Kinën se do të përballet me pasoja nëse e ka ditur për koronavirusin, p
Pasojat e karantinës? Genta e BB: Plasa, kam 50 ditë pa kryer marrëdhënie (FOTO LAJM) Karantina duket se nuk po shkon aspak mirë për ish-banoren e Big Brother Genta Gjalpi, e cila u bë e famshme për videot
Shefi i Urgjencës: Pasojat e COVID-19 i kemi fryrë, jo çdo person që preket vdes! Shefi i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj, fatmirësisht arriti që të mposht koronavirusin, ndërsa dy testet kanë dalë n
Çfarë i ndodh trupit gjatë vetë-izolimit, pasojat në trupin dhe mendjen tonë Qëndrimi i gjatë në shtëpi, mungesa e aktivitetit fizik dhe reduktimi i marrëdhënieve sociale jep pasoja të dukshme në t
Ata që ecin shpejt, të lexojnë këtë Ne ecim shumë më shpejt krahasuar me brezin e prindërve apo gjyshërve tanë. Edhe pse ngjan një lajm fantastik për shënde
Pasojat në organizëm kur e teproni me vitaminën C Vitamina C është një ushqyes i dobishëm dhe i domosdoshëm për organizmin. Prania e saj është e rëndësishme në të mirë
Si po i lehtësojnë markat luksoze pasojat e Covid-19 Gucci Marka italiane ofroi 1,100,000 maska kirurgjikale dhe 55,000 veshje mjekësore. Gucci gjithashtu po ndihmon në f
Çfarë është gjendja e fatkeqësisë natyrore dhe pasojat e saj? Në fillim të marsit Shqipëria u godit nga pandemia e koronavirusit, ku u rregjistruan dhe 2 rastet e para. Sot numri i t