999 rezultate për

pasmeve

Të pasmet e modeles qe ndiqen nga 12 milion persona (FOTO LAJM) Amanda Lee është një modele Instagrami që ka plot 12 milionë ndjekës falë të pasmeve të saj. 33-vjeçarja poston në r
Bukuroshja angleze gati sa nuk "shpërthen" fustanin (FOTO LAJM) Ylli televiziv anglez, Chloe Ferry, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve gjatë një mbrëmje në një klub nate në Newcastle
I dashuri i Dua Lipës nuk i reziston të pasmeve të JLo (FOTO LAJM) As Isaac nuk mundi të rezistojë pa shikuar trupin bombastik të Jennifer Lopez. Dua Lipa ka debutuar mbrëmë në eventin
Hap shishen e verës me të pasme, video po çmend rrjetin Askush nuk ka pritur që kjo bukuroshe të ketë fuqinë e madhe që me të pasmet ta hapë shishen e shampanjës. Duket se n
Shqiptarët paguajnë miliarda për për rehatinë e të pasmeve të shtetarëve, dalin dokumentet e abuzimit Institucionet shtetërore kane llogaritur te shpenzojne 2,5 miliard lekë për automjete, diku limuzinë e diku fuoristrada
Shpërthen Çiljeta: JLo më ka kopjuar mua, e jo unë atë Komentet në rrjetet sociale kanë qënë të shumta, ndërsa Çiljetën e kanë akuzuar se frymëzimin për këngën dhe klipin i ka