999 rezultate për

pasmet

Poza provokuese nga Dubai, të pasmet e Oriolës marrin gjithë vëmendjen (FOTO LAJM) Pozat provokuese dhe format perfekte janw ato qw bien nw sy sapo hap profilibn e Instagramit tw Oriola Marashit. E kë
Të pasmet perfekte në plan të parë, Xhensila Myrtezaj surprizon rrjetin (FOTO LAJM) Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, ka publikuar së fundmi disa video në "Instastory", ku tregon linjat
Ana Kabashi reklamon të pasmet dhe pyet: Cili është libri juaj i preferuar? Ana Kabashi ka ngacmuar ndjekësit me fotografinë e re në Instagram. Ana Kabashi është duke shijuar pushimet verore.
Me pamje nga deti, Wanda Nara pozon me bikini dhe të pasmet në plan të parë (FOTO LAJM) Partnerja e Mauro Icardit, Wanda Nara, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale me fotot që publikon.
Nis pushimet në Turqi, por të gjithë vëmëndjen e marrin të pasmet e Encës (FOTO LAJM) Teksa nisi pushimet në Turqi, Enca ndau me ndjekësit fotot hot ndërsa relaksohej në pishinë. Ajo vuri në plan të parë
Wanda Nara pozon me bikini dhe të pasmet në plan të parë (FOTO LAJM) Partnerja e Mauro Icardit, Wanda Nara, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale me fotot që publikon.
Të pasmet në plan të parë, Françeska Jaçe "e tepron" me pozat provokuese (FOTO LAJM) Franceska Jace është padyshim një ndër femrat më seksi të shoëbizzit shqiptar. Modelja është shumë aktive në rrjete soci
Kejvina Kthella tregon të pasmet bobastike nga plazhi me bikini (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka joshur edhe njëherë ndjekësit e saj. Kejvina Kthella ka publikuar një seri fotografish së fundmi m
Të pasmet në plan të parë, Trejsi Sejdini ngre temperaturat (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Trejsi Sejdini, ka disa ditë që është kthyer nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe po bën pushime në
Të pasmet në plan të parë, kështu feston Georgina suksesin e Ronaldos dhe Juventusit (FOTO LAJM) Juventusi fitoi titullin ditën e djeshme, i cili është i 9-ti radhazi për bardhezinjtë, të cilët e kanë dominuar Italinë
Habit këngëtarja e njohur me të pasmet bombastike: Dua t'i zhduk! (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, është një nga femrat më s*ksi të shoëbiz-it shqiptar. Ajo njihet për format e saj b
Shumë e komentuar për të pasmet bombastike, surprizon Ronela: Dua t'i zhduk (FOTO LAJM) Ndër të rallat tashmë të brezit të saj e cila nuk ka bërë ndërhyrje në trup apo fytyrë. Që prej fillimeve të saj Rone
Duke ekspozuar të pasmet nga pishina, kështu relaksohet Wanda Nara (FOTO LAJM) Bashkëshortja dhe menaxherja e sulmuesit të PSG-së, Mauro Ikardi, wanda Nara, nuk mund të mos provokojë në çdo dalje të
Ekspozon të pasmet, modelja i tregon edhe njëherë Kim Kardashian se është rivale e fortë (FOTO LAJM) Rivalja e Kim Kardashian ka treguar edhe njëherë format trupore bombastike. Modelja ruse, Anastasia Kvitko, konsidero
"Pse po të rriten të pasmet çdo ditë", Tayna i kthehet ndjekësit (FOTO LAJM) Tayna ka publikuar në Instagram disa foto nga klipi i saj që pritet të publikohet të dielën. Tayna shihet me flokë në
Ekspozon të pasmet nga bregdeti, nuk përmbahet vajza e ish-deputetes shqiptare (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes shqiptare, Ada Deda është fiks në "pikën e fortë" të saj, sezonin e plazhit ku Instagrami i saj mb
Pa reçipeta, Morena Taraku ekspozon hapur të pasmet dhe fansat kaq deshën (FOTO LAJM) Këngëtarja Morena Taraku është një nga personazhet shqiptarë që tërheq vëmendje me postimet që bën në Instagram, aty ku
Tifozja e Juventusit i vë "flakën" rrjetit, zhvishet dhe ekspozon të pasmet në pasqyrë (FOTO LAJM) Beniada Nishani, tifozja e zjarrtë e Juventusit, e cila është edhe mbesa e ish-presidentit shqiptar, Bujar Nishanit nuk
Arbenita me foton provokuese: Do kthehem mbrapa vetëm për të parë nëse më janë rritur vithet (FOTO LAJM) Ajo është ndër modelet më të famshme kosovare dhe së fundmi emri i saj po dëgjohet shumë në mediat rozë për shkak të dek
Mike apo rivale? Shoqja rivalizon Kim Kardashian me të pasmet bombastike (FOTO LAJM) Shoqja e ngushtë e Kim Kardashian, Larsa Pippen ka pozuar sot në bikine derisa ju ka sugjeruar ndjekësve të saj që “të s