999 rezultate për

pasme

"Pse po të rriten të pasmet çdo ditë", Tayna i kthehet ndjekësit (FOTO LAJM) Tayna ka publikuar në Instagram disa foto nga klipi i saj që pritet të publikohet të dielën. Tayna shihet me flokë në
Ekspozon të pasmet nga bregdeti, nuk përmbahet vajza e ish-deputetes shqiptare (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes shqiptare, Ada Deda është fiks në "pikën e fortë" të saj, sezonin e plazhit ku Instagrami i saj mb
Bjonde dhe të pasme perfekte, njihuni me portieieren më joshëse në botë (FOTO LAJM) Mikayla Demaiter mund të konsiderohet pa frikë si portieria e hockey-t më e bukur në botë. Nga profili i saj në Insta
Pa reçipeta, Morena Taraku ekspozon hapur të pasmet dhe fansat kaq deshën (FOTO LAJM) Këngëtarja Morena Taraku është një nga personazhet shqiptarë që tërheq vëmendje me postimet që bën në Instagram, aty ku
I dështoi operacioni në të pasme, modelja do të heqë silikonin por nuk mundet (FOTO LAJM) Sophie Elise ishte 20 vjeçe kur vendosi që dëshironte të pasme më të mëdha. Bloggerja dhe personazhi norvegjez thotë
Tifozja e Juventusit i vë "flakën" rrjetit, zhvishet dhe ekspozon të pasmet në pasqyrë (FOTO LAJM) Beniada Nishani, tifozja e zjarrtë e Juventusit, e cila është edhe mbesa e ish-presidentit shqiptar, Bujar Nishanit nuk
Arbenita me foton provokuese: Do kthehem mbrapa vetëm për të parë nëse më janë rritur vithet (FOTO LAJM) Ajo është ndër modelet më të famshme kosovare dhe së fundmi emri i saj po dëgjohet shumë në mediat rozë për shkak të dek
Audi RS Q8 me pamje të re dhe shumë më 'agresive' (FOTO LAJM) Audi RS Q8 vjen si një makinë sportive dhe shumë më ‘agresive’. Kjo makinë vjen me rrota shumë të gjëra, me një spoil
Mike apo rivale? Shoqja rivalizon Kim Kardashian me të pasmet bombastike (FOTO LAJM) Shoqja e ngushtë e Kim Kardashian, Larsa Pippen ka pozuar sot në bikine derisa ju ka sugjeruar ndjekësve të saj që “të s
Bjonde dhe të pasme perfekte, njihuni me portieieren më joshëse në botë (FOTO LAJM) Mikayla Demaiter mund të konsiderohet pa frikë si portieria e hockey-t më e bukur në botë. Nga profili i saj në Insta
"Je shëndoshur apo ke bërë operacion", të pasmet e Madonnës ngrenë dyshime te fansat (FOTO LAJM) Madonna ka zbuluar se do ti nënshtrohet një terapie rigjeneruese pas vuajtjeve nga operacioni në gju. Mbretëresha e muzi
Tifozja dhe prezantuesja e klubit anglez tërbon fansat me të pasmet "bombastike" (VIDEO) Emma Jones është një tifozë e zjarrtë e Leeds United, gjithashtu një nga prezantueset më të suksesshme të televizionin t
"Zonjushë me të pasme false", Tayna akuzon publikisht reperen gjermane për vjedhje (FOTO LAJM) Reperja Tayna është zemèruar me një repere gjermane për shkak të pasthirrmës me të cilën mori vëmendje dhe u bë e veçant
Tund e shkund të pasmet, Kejvina provokon 500 mijë ndjekësit me videon e fundit (VIDEO) Ish velina Kejvina Kthella, tashmë i është përkushtuar botës së modës dhe photoshooting. Modelia nuk kursen videot dh
Ekspozon të pasmet, modelja i tregon edhe njëherë Kim Kardashian se është rivale e fortë (FOTO LAJM) Rivalja e Kim Kardashian ka treguar edhe njëherë format trupore bombastike. Modelja ruse, Anastasia Kvitko, konsidero
UEFA dënon sërish Manchester City Manchester City është sërish në qendër të vëmendjes së UEFA, teksa është dënuar me një gjobë prej 3 mijë eurosh. Ven
Ish-Missi tund të pasmet, ndjekësit: A ke veshur mbathje? (FOTO LAJM) Ish-Miss Italia, Cristina Chiabotto, edhe në këto ditë teksa qëndron në karantinë nuk e ka humbur dëshirën dhe vullnetin
''E nxehtë'' edhe në karantinë, çfarë nuk shkon me të pasmet e Rashelit (FOTO LAJM) Ish-velina e “Xing me Ermalin”, Rashel Kolaneci, nuk ndalon së provokuari ndjekësit e saj në “Instagram”. Bukuroshja
Duke tundur të pasmet, aktores shqiptare i publikojnë videon intime (VIDEO) Arta Elezaj është aktorja shumë tërheqëse që për publikun shqiptar u bë e njohur nëpërmjet shoë-t "Duplex", por eksperie
I dështoi operacioni në të pasme, modelja do të heqë silikonin por nuk mundet (FOTO LAJM) Sophie Elise ishte 20 vjeçe kur vendosi që dëshironte të pasme më të mëdha. Bloggerja dhe personazhi norvegjez thotë