999 rezultate për

paskan

E zbuluam tani por Flori dhe Kejsi paskan shumë kohë të lidhur Flori Mumajesi dhe Kejsi Tola kanë qenë dyshja më e komentuar së fundmi për shkak të thashethemeve se janë në një lidhje
Gjonaj: Kriminelët nuk do të marrin më tendera (Paskan marrë deri tani?!) Qeveria ka miratuar sot vendimin, pjesë e një pakete ligjore, që i ndalon cdo individi me rekorde kriminale, që të përfi
Angelina dhe Meghan paskan një të përbashkët që askush nuk e kishte vënë re Në fillimet e saj Meghan e pati të vështirë që të përshtaste stilin e saj me atë të rregullave mbretërore, por tani ngad
Rihanna dhe i dashuri i saj na paskan fshehur një sekret Lidhja e Rihanna-s me multimiliarderin Hassan Jameel u fol shumë në media pas fotove të tyre në Spanjë, të cilat qarkull
Brenda shtëpisë së Xhensilës dhe Besit, paskan mysafirë (FOTO LAJM) Xhensila dhe Besi që pas kurorëzimit të lidhjes së tyre me martesë kanë filluar të jetojnë së bashku në një shtëpi të re
Mamaja dhe e fejuara e Jon Gjebreas paskan një të përbashkët (FOTO LAJM) Lajmi i fejesës së Jon Gjebreas dhe Merlin Haxhiymerit pushtoi mediat shqiptare. Si u organizua ceremonia, si ishte unaz
Krasniqi: Hipokrizia e koalicionit do ndëshkohet Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës për Kosovën, Jakup Krasniqi, i ka quajtur hipokrizi deklaratat e djeshme të depu
Gazeta maqedonase "gjen" origjinën e shqiptarëve: Jo indianë, janë nga Afrika Gazeta maqedonase proqeveritare "Dnevnik", në një shkrim të publikuar sot, ka "gjetur" origjinën e shqiptarëve. Gaze
Rama bën konferencë në Facebook, ndjekësit: Të paskan braktisur gazetarët (FOTO LAJM) Ndjekësit të cilët nuk janë aspak pasiv në faqen e Ramës, edhe në statusin e radhës e kanë sulmuar. Kjo ka ardhur pa
"Shih, shih si e paskan copëtuar..." Identifikohet viktima e aksidentit në autostradën Tiranë-Durrës (VIDEO) Update-Tashmë është identifikuar viktima e aksidentit në autostradën Tiranë-Durrës. Sot ka humbur jetën shtetasi me inic
Ngjela: Sa mendjelehtë paskan qenë Berisha dhe Meta Ish-ministri i Drejtësisë, Spartak Ngjela flet për një sipërmarrje nga ana e Perëndimit për luftimin e korrupsionit në S
SHËNIM: Rama dhe Meta nuk i paskan "kopsitur" të gjitha të shtunën! Media raportoi se “paqja” mes Ramës dhe Metës u vendos pas një marrëveshje për disa ndryshime në kabinetin qeverisë duke
RDK: Ekspertët e BDI e VMRO “zbuluan” se nxenësit shqiptarë simuluan vetëhelmim Rilindja Demokratike Kombëtare ka deklaruar se që në fillim ka shprehur rezerva se rasti me nxënësit e helmuar shqiptarë
Qeni dhe pema e vitit te ri! Nje qen ishte duke kerkuar nje peme per nevojat personale, papritmas shikon pemen e vitit te ri dhe mendon: Yyy paska
Thashethemet paskan edhe efekte pozitive Thashethemet forcojnë miqësinë në punë, rrisin bashkëpunimin mes punonjësve dhe ndihmojnë në rregullimin e sjelljeve të
Gjyqtarët akoma nuk paskan ndryshuar Zëvendës-trajneri i Real Madridit, ka dalur në konferencë për shtyp pas ndeshjes kundër Barcelonës e cila ishte e vlefsh