999 rezultate për

paska

Nuk la vajzë pa puthur, Saimiri paska të dashur në jetën reale? Puntata e fundit e “Love Story” të hënën u komentua më shumë se të tjerat, pasi u transmetuan tri takime të Saimirit me
Sekreti i dobësimit paska qënë fare i thjeshtë: Eskpertët tregojnë çfarë duhet të bëni Humbja nga pesha kërkon një angazhim serioz ndaj një stili të shëndetshëm jetese. Ushqyerja e shëndetshme, aktiviteti
Tërbohet këngëtarja italiane: Vdekja e Maradonës paska më shumë rëndësi se…(FOTO LAJM) Qendra e botës është Diego Armando Maradona. Argjentinasi ka marrë edhe njëherë vëmendjen, edhe pse jo sikur do donte. D
Oriola Marashi paska surpriza, e ëma i zbulon sekretin në emision (FOTO LAJM) Xhoi Jakaj, e ëma e modeles Oriola Marashi, ishte e ftuar këtë pasdite te "Rudina" në Tv Klan. Ajo tregoi ekskluzivisht
Sekreti i dobësimit paska qënë fare i thjeshtë: Eskpertët tregojnë çfarë duhet të bëni Humbja nga pesha kërkon një angazhim serioz ndaj një stili të shëndetshëm jetese. Ushqyerja e shëndetshme, aktiviteti
Djali i paska gjetur "nuse", Valbona Selimllari u bë vjehrrë kaq shpejt? Ish-miss-i Valbona Selimllari ishte një nga të ftuarat e gazetarit Ervin Kurti në rubrikën “N’Fermë” këtë të dielë. N
"Bëmë mama të të ngjaj", vajza e Soni Malaj paska zë mhnitës (VIDEO) Ky duhet të jetë fiks rasti kur dardha bie nën dardhë. Me një video në llogarinë e saj, Soni Malaj na zbuloi zërin e ëmb
Fjalët e fundit që Devole i tha infermierit: Çfarë dreq virusi paska qenë ky që po më merr shpirtin Infermieri që punon në spitalin Infektiv Korab Gjana ka treguar momentet e fundit të aktorit të njohur të humorit Koço D
Na paskan hedhur hi syve, intrigat pas fototve të famshme të Princeshë Dianës (FOTO LAJM) Çfarë ndodh në Las Vegas mbetet po në Las Vegas, por ajo që ndodh brenda familjes mbretërore nuk mund të ngelë kurrsesi
Kafshët më të çuditshme, do të fërkoni sytë pas këtyre fotove (FOTO LAJM) Një qenush jeshil, një panda kafe dhe një aligator i bardhë janë kryeveprat që vijnë nga nga natyra të cilat njeriut as
Gazetari shqiptar infektohet me COVID-19: Paska qenë e shkruar Gazetari Endri Xhafo ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Ai e ka konfirmuar këtë lajm nëpërmjet një postimi të shkurtër
Kënga e tyre po bën namin, por Ermali paska refuzuar Fifin me parë (VIDEO) Para një jave, dy kushërinjtë tepër të talentuar, Fifi dhe Ermal Fejzullahu, kanë sjellë një bashkëpunim, të titulluar “
Aeroporte, hekurudha e porte! Rama zbulon planet e mandatit të 3-të dhe inatin e paska me kuksianët "Më thonin aeroporti i Kukësit është fantazi po unë ose do ti marr ata që më shajnë, 120 demokratë nga Kukësi që të zbre
"M'paska marrë malli", Adelina Ismaili i rikthehet këtij look-u (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Ismaili tregoi se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri t
E quajti plak, Berisha tregon pse nuk largohet nga politika dhe paska lidhje me Ramën Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbuluar pse vazhdon ende të jetë në politikë, dhe me një rol aq të rëndësishëm për demo
Akuzohet për plagjiaturë, Kushi: Mendova se mbarova me provimet, por paskam qenë gabim Ditën e djeshme deputetja e Partisë Socialiste, Evis Kushi u zgjodh nga Rama si ministrja e re e Arsimit, në vend të Bes
"Mbi re", Butrinti dhe Nora paskan goxha surprizë (FOTO LAJM) Me postimet e ndryshme, Butrint Imeri dhe Nora Istrefi zbuluan se shumë shpejt do të vijnë me një bashkëpunim, i cili pr
Bëri "namin" në Festivalin e Filmit, Georginën e paska veshur stilistja shqiptare (FOTO LAJM) Ka qenë ndër më të komentuarat gjatë kësaj vere që sapo lam pas, po si për mos tu mjaftuar Georgina bëri mjaft zhurmë me
Paskal Milo: Ja çfarë do të ndodhë nëse Shqipëria dhe Greqia nuk bien në një marrëveshje Historiani dhe politikani i njohur Paskal Milo i ftuar në News 24 ka folur rreth çështjes së nxehtë të detit dhe marrëv
Këngëtarja shqiptare, shtatzënë për herë të dytë: Nuk paska bekim më të madh! Këngëtarja Rona Nishliu është padyshim një nga këngëtaret më cilësore, sa i përket zërit dhe dhe profesionalizmit. Aj