999 rezultate për

pasioni

Krim pasioni? Detaje nga djegia së gjalli e biznesmenit italian në Pukë Prokuroria italiane ka nisur hetim paralel për zhdukjen në Pukë të biznesmenit Italian, Davide Pecorelli. Hetuesit në ve
Jo vetëm peshëngritës, Meta zbulon pasionin që askush nuk e dinte Presidenti Ilir Meta ka treguar në Top Albania Radio se para viteve ’90 ka qenë edhe komentator i ndeshjeve të futbollit
Krime pasioni?! 8 raste të bujshme që tronditën Shqipërinë (FOTO LAJM) Shqipëria, edhe pse një vend i vogël ka kaluar herë pas here drama të mëdha të cilat janë bërë për ditë të tëra qendër v
"S'më linte babi, dilja nga dritarja", këngëtarja flet për pasionin e madh (FOTO LAJM) Brikena Asa ishte e ftuar këtë të hënë në emisionin “Abc-ja e mëngjesit” për të folur për projektin e saj më të fundit q
E dinit? 3 ushqimet që ndezin pasionin në krevat Të gjithë e dimë se ushqimet afrodiziake kanë aftësinë të provokojnë dëshirën seksuale. Kjo e fundit bazohet në dy p
"Pas 10 vitesh", Noizy i rikthehet pasionit të tij të madh (VIDEO) Me postimin e fundit në rrjetet sociale, reperi i njohur, Noizy ka treguar se i është rikthyer një pasioni të vjetër të
Pirlo: Ja si lindi pasioni për t’u bërë trajner, dua lojë sulmuese Intervistë e gjatë dhe interesante me “UEFA.com” nga Andrea Pirlo. Trajneri i ri i Juventusit foli për veten e tij në
Eliminuan Realin, Sterling: E kishim energjinë dhe pasionin City e ka mposhtur skuadrën e Realit sonte në Ligën e Kampionëve ku edhe ka siguruar një vend në top 8 skuadrat më të mi
Do të lërë përfundimisht muzikën? Ingrit Gjoni flet për pasionin e ri (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Ingrit Gjoni ka qenë ditën e ftuar në programin e pasdites tek Rudina ku ka treguar më shumë rreth
Ingrit Gjoni zbulon pasionin e ri, të cilin ka në plan ta kthejë në profesion (FOTO LAJM) Me kalimin e kohës, fitimin e eksperiencave të ndryshme duket se këngëtarja e njohur e ‘showbiz-it’ shqiptar, Ingrit Gjo
Karantina nuk ia ndalon Ronaldos pasionin për makinat, prenoton Bugattin 9 milion euro Cristiano Ronaldo konfirmon edhe njëherë tjetër pasionin e tij të shfrenuar pasionin për makinat e shtrenjta duke i shtu
Super modelja spanjolle zbulon pasionin për futbollin dhe Realin e Madridit (FOTO LAJM) Marta Lopez Alamo është një modele në ngritje në Spanjë, teksa me fotot e saj mjaft "të nxehta" që poston rregullisht, k
Shik si gjithmonë, Arben Ahmetaj nuk le pas dore pasionin e tij për modën (FOTO LAJM) Arben Ahmetaj është rikthyer në jetën politike, këtë radhë si ministër i Rindërtimit pas situatës së pazakontë të tërmet
Nuk e fsheh pasionin për markat e shtrenjta, vajza e Majlinda Bregut pozon përballë Dior (FOTO LAJM) Vajza e Majlinda Bregut, shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, madje Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuar
Conte: Festimet i bëj nga pasioni, por kur humb vuaj më gjatë Trajneri i Interit, Antonio Conte, ka thënë se humbja ka ndikim më të madh tek ai sesa fitorja dhe ka pranuar se nuk di
Krime pasioni? 8 raste të bujshme që tronditën Shqipërinë (FOTO LAJM) Shqipëria, edhe pse një vend i vogël ka kaluar herë pas here drama të mëdha të cilat janë bërë për ditë të tëra qendër v
"I ka ngjarë babit", Besi zbulon pasionin e veçantë të së bijës (FOTO LAJM) Bes Kallaku dhe Xhensila janë ndër personazhet më të dashur të showbizit shqiptar. Secili i suksesshëm në fushën e vet,
I zbuloi lidhjen e pasionit, Marsida ka një mesazh për të ëmën e viktimës: Nënë mos qofsh! Ngjarja në banesën e parukieres Marsida Qatja, ku mbeti i vrarë një shtetas dhe u plagos një polic tronditi mbarë opinio
Krime pasioni? 7 raste të bujshme që tronditën Shqipërinë (FOTO LAJM) Shqipëria, edhe pse një vend i vogël ka kaluar herë pas here drama të mëdha të cilat janë bërë për ditë të tëra qendër v
Kohë pa kryer marrëdhënie seksuale?! 6 mënyrat e duhur për të kthyer pasionin në shtrat 1.Flisni me njëri-tjetrin. Komunikimi është gjëja kyçe që mund të bëni për të përmirësuar jetën tuaj seksuale dhe heshtj