999 rezultate për

pasionante

Messi si asnjëherë më parë, puthje pasionante me partneren në publik (VIDEO) “Nuk flitet për asgjë tjetër. Puthja pasionante që ka revolucionuar internetin”, shkruan El Chiringuito, që sigurisht ka
Puthje pasionante në publik: Në "Përputhen" krijohet çifti i parë (VIDEO) “Përputhen” është kthyer në rubrikën më të pëlqyer për publikun shqiptar. Si pjesë e emisionit “E Diell”, rubrika ka
Puthje pasionante mes gjyqtarit dhe gjyqtares para fillimit të ndeshjes (VIDEO) Gjyqtarja e njohur, Fernanda Colombo, është e dashuruar dhe ajo nuk e fsheh këtë as në fushën e blertë. Në një ndeshj
Patë golat por jo puthjen pasionante të Ramushit dhe Anitës kur Kosova shënoi golin e parë (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar u mbajt ndeshja Angli-Kosovë, e cila u përcoll me entuziasëm të madh nga publiku shqiptar. Të shumt
Fundi i Luftës së Dytë Botërore, një puthje pasionante në rrugët e Nju Jorkut (FOTO LAJM) Një fotografi legjendare, bardhe zi e marrë nga fotoreporteri amerikan Alfred Eisenstatt më 14 gusht 1945, gjatë festime
Shokon këngëtari, puthje pasionante me fansen në skenë (VIDEO) Enrique Iglesias puthi në buzë një nga fanset e tj gjatë koncertit në Ukrainë . Këngëtari spanjoll po performonte në
Arilena Ara flet për djalin misterioz dhe puthjet pasionante në jahtin luksoz Ditën që kuptoi se zëri do të bëhej bashkëudhëtari më besnik i jetës së saj, gjithçka ndryshoi! Gjërat morën tjetër rrje
Puthje pasionante në jahtin luksoz, Arilena flet për djalin misterioz Pak ditë më parë u publikuan disa foto të këngëtares së hitit “Nëntori”, Arilena Ara, ku shfaqej në krahët e një djali ‘
"Puthja pasionante" mes të riut dhe breshkës përfundon në kafshim Supozohej të ishte një puthje pasionante por nuk rezultoi ashtu. Një i ri është kafshuar nga një breshke pasi ai tentoi
Më të dashuruar se kurrë, Tuna shkëmben puthje pasionante me Patrisin Lidhja e këngëtares së njohur Tuna me partnerin e saj, Patris Berisha duket më në formë se kurrë. Çifti ka bërë disa
Ambra rrëfen historinë pasionante me Massimiliano Allegrin Ambra Angiolini së fundmi për herë të parë ka rrëfyer lidhjen dashurore të saj me trajnerin e Juventus, Massimiliano All
Në makinë luksoze, Ajsi Xhaxhaj shkëmben puthje pasionante me të dashurin misterioz Ajsi Xhaxhaj është e dashuruar! Prej shumë ditësh në Instagram ajo ka postuar vazhdimisht foto në krah të një djali
Konfirmohet marrëdhënia pasionante mes Maradonës dhe bashkëshortes së Icardit (VIDEO) Bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara dhe legjenda e Argjentinës, Diego Maradona janë bërë pjesë e thashethemeve të
Faton Shoshi harron Erën, tregon puthjen pasionante (FOTO LAJM) Ish-menaxheri dhe ish i dashuri i Era Istrefit, Faton Shoshi, duket se shpejt e ka harruar këngëtaren. Ai duket se d
Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj shkëmbejnë puthje pasionante Ka një vit tashmë që këngëtarja e njohur Jennifer Lopez po shijon lidhjen e saj të dashurisë me bejsbollistin, Alex Rodr
Puthje pasionante nga Blero dhe Afrona, publikojnë pamjet (VIDEO) Blero dhe Afrona njihen si çifti më i komentuar në estradë.Por ata pavarësisht shkrimeve të ndryshme asnjëherë nuk kanë
Puthje pasionante mes Messit e Ronaldos para “El Clasicos” (FOTO LAJM) Tre ditë para El Clasicos, artisti Tvboy, ka bërë një pikturë interesante, e cila që po bën xhiron e botës. Bëhet fja
Jo vetëm Ancelotti-Ribery, ja 6 puthjet më pasionante në futboll (FOTO LAJM) Futbollistët përjetojnë emocione të mëdha në ndeshje të caktuara, dhe kjo sjell shpesh herë edhe shpërqendrime gjatë fes
Olta Gixhari, puthje pasionante me Arben Derhemin...në rolin e një prostitute (FOTO LAJM) Shfaqja “Opera për tre grosh” me regji të Mehmet Xhelilit ka sjellë një puthje pasionante mes Arben Derhemit dhe Olta Gi
“Puthja pasionante” i shkakton vdekjen adoleshentit 17-vjeçari Julio Macias Gonzalez, nga Meksika, filloi të ndiente shqetësime gjatë darkimit me familjen. Ata thirrën