999 rezultate për

pasion

Karantina nuk ia ndalon Ronaldos pasionin për makinat, prenoton Bugattin 9 milion euro Cristiano Ronaldo konfirmon edhe njëherë tjetër pasionin e tij të shfrenuar pasionin për makinat e shtrenjta duke i shtu
Super modelja spanjolle zbulon pasionin për futbollin dhe Realin e Madridit (FOTO LAJM) Marta Lopez Alamo është një modele në ngritje në Spanjë, teksa me fotot e saj mjaft "të nxehta" që poston rregullisht, k
Studentja bukuroshe bëhet virale, nga bloggere në vullnetare për koronavirusin në Shqipëri (VIDEO) Nga fotot provokuese në vullnetare në sallën e emergjencave. Studentja e mjekësisë, Ingrit Marleka, i është përgjigjur p
Kiara Tito sërish në ekran, ka një thirrje për të gjitha vajzat që janë të apasionuara pas modës (FOTO & VIDEO) Pas pauzës që bëri nga ekrani, Kiara Tito do të rikthehet sërish dhe fuqishëm. Spektakli i ri do të quhet Style Star
I fiksuar pas shpejtësisë dhe motorave, dalin pamjet e aksidentit tragjik të shqiptarit (VIDEO) Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident me motor në Amerikë. Ngjarja tragjike nga ndodhur në Nju Xhersi ku 52 vj
I apasionuar pas shpejtësisë dhe motorave, kush është shqiptari që humbi jetën në aksident në Amerikë Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident me motor në Amerikë. Ngjarja tragjike nga ndodhur në Nju Xhersi ku 52 vj
Shik si gjithmonë, Arben Ahmetaj nuk le pas dore pasionin e tij për modën (FOTO LAJM) Arben Ahmetaj është rikthyer në jetën politike, këtë radhë si ministër i Rindërtimit pas situatës së pazakontë të tërmet
Puthje pasionante mes gjyqtarit dhe gjyqtares para fillimit të ndeshjes (VIDEO) Gjyqtarja e njohur, Fernanda Colombo, është e dashuruar dhe ajo nuk e fsheh këtë as në fushën e blertë. Në një ndeshj
Nuk e fsheh pasionin për markat e shtrenjta, vajza e Majlinda Bregut pozon përballë Dior (FOTO LAJM) Vajza e Majlinda Bregut, shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, madje Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuar
Conte: Festimet i bëj nga pasioni, por kur humb vuaj më gjatë Trajneri i Interit, Antonio Conte, ka thënë se humbja ka ndikim më të madh tek ai sesa fitorja dhe ka pranuar se nuk di
Krime pasioni? 8 raste të bujshme që tronditën Shqipërinë (FOTO LAJM) Shqipëria, edhe pse një vend i vogël ka kaluar herë pas here drama të mëdha të cilat janë bërë për ditë të tëra qendër v
Puthje plot pasion, Dua dhe Anwar publikojnë foton (FOTO LAJM) Dua Lipa përveç që ka një karrierë të suksesshme ka edhe një jetë private të lumtur dhe po e shijon pafund lidhjen me mo
E ndau për ish-deputetin, rrëfimi pasionant i Rudina Dembacaj për Aleksin (FOTO LAJM) Ajo që nisi si një dashurie e madhe mes Rudinës dhe Aleksit, mori fund brenda tre vitesh. Foto romantike, deklarata dash
Mourinho e nis me premtime: Nuk mund të isha më i lumtur se kaq Jose Mourinho nisi aventurën e tij të re ditën e sotme me Tottenhamin. Portugezi zhvilloi edhe stërvitjen e parë me ekip
Bledar Toçi lë reanimacionin, ku ndodhet i riu që vrau për pasion Krimi i rëndë i ndodhur pak ditë më parë, trondti jo vetëm Kavajën por edhe mbarë opinion publik ku shefi i sigurisë në
"I ka ngjarë babit", Besi zbulon pasionin e veçantë të së bijës (FOTO LAJM) Bes Kallaku dhe Xhensila janë ndër personazhet më të dashur të showbizit shqiptar. Secili i suksesshëm në fushën e vet,
I zbuloi lidhjen e pasionit, Marsida ka një mesazh për të ëmën e viktimës: Nënë mos qofsh! Ngjarja në banesën e parukieres Marsida Qatja, ku mbeti i vrarë një shtetas dhe u plagos një polic tronditi mbarë opinio
Krime pasioni? 7 raste të bujshme që tronditën Shqipërinë (FOTO LAJM) Shqipëria, edhe pse një vend i vogël ka kaluar herë pas here drama të mëdha të cilat janë bërë për ditë të tëra qendër v
Ronaldo reklamon linjën CR7 në automjete historike (FOTO LAJM) Cristiano Romaldo ka menduar një mënyrë të veçantë reklamimi për linjën e re Fall/Winter 19 të koleksionit të tij. Yl
Patë golat por jo puthjen pasionante të Ramushit dhe Anitës kur Kosova shënoi golin e parë (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar u mbajt ndeshja Angli-Kosovë, e cila u përcoll me entuziasëm të madh nga publiku shqiptar. Të shumt