E FUNDIT/ Real Madrid bën një hap fals në luftën për titull (VIDEO)
999 rezultate për

pasimet

De Jong në super formë, rekord pasimesh ndaj Betisit U ble për të qenë një pikë kyçe në mesfushën e Barcelonës pas largimeve të Xavit dhe Iniestas, por periudha e ambientim
UEFA ka një lajm fantastik për Shqipërinë, ia kalojmë Francës (FOTO) Nuk ka vetëm lajme të këqija nga Franca për Shqipërinë. Paraqitja në ndeshjen e parë ka qenë fantastike nga kuqezinjtë t
Pasimet në Bundesligë, Mavraj sfidon 8 yje të Bayernit (FOTO LAJM) Faza e parë e Bundesligës është dominuar tërësisht nga Bayern Munchen dhe futbollistët e tij. Por, duke iu bazuar shifra
Mbesa e Berishës bën "analizën" e Gjermani-SHBA (FOTO LAJM) Mbesa e ish kryeministrit Sali Berisha, Dasara Malltezi, vijon ti gëzohet sukseseve të Gjermanisë, në Kupën e Botës. "Pa
Xhonglime me djalin, Simeone relaksohet para Chelsea-t (VIDEO) Diego Simeone relaksohet me djalin e tij para ndeshjes gjysëmfinale në Champions League kundër Atletico Madrid. Trajneri
Pasimet e sakta, Barça mund Bayernin Barcelona e Gerardo Martinos mund Bayern Munchen-in e Pep Guardiolës sa i përket pasimeve të sakta. Deri më tani, në La
"San Siro", stërvitja e Barçës kthehet në show (VIDEO) Barcelona e ka kryer nën reshjet e shiut stërvitjen në San Siro përpara sfidës së sotme në Champions League kundër Milan
Kur të lodh Barça, 36 pasime dhe gol (VIDEO) Që Barcelona mbetet skuadra më spektakolare dhe me lojën më magjike në botë, për këtë nuk besoj se ka ndonjë pushim. Mad
Van Persie-Rooney kënaqin Ferguson (VIDEO) Sir Alex Ferguson lavdëroi Robin Van Persie dhe Wayne Rooney pas fitores 1-2 që Manchester United arriti në transfertën