999 rezultate për

pasime

10 pasime 1 gol, Tite rikthen Brazilin e dikurshëm (VIDEO) Brazili i dikurshëm duket se është rikthyer. Nën drejtimin e Tite, kombëtarja "Selecao" ka nisur të marrë rezultate p
Balotelli: Dua të luaj në një klub të madh Mario Balotelli me shumë mundësi do të largohet nga Nica në kampionatin francez. Ai ankohet se skuadra mezi bën dy pasim
30 pasime dhe "tiki-taka" e Barcelonës, shikoni golin e mrekullueshëm të Coutinhos (FOTO & VIDEO) Goli i parë i Barcelonës në "El Classico" u shënua nga Filipe Kutinjo, në minutën e 11-të të takimit. Por, i gjithë
Hysaj me statistikë mbreslënëse në Serie A (FOTO LAJM) Elseid Hysaj nuk po kalon një periudhë të mirë te Napoli, pasi ai qëndroi në stol në sfidën që italianët barazuan me PSG
Kombëtarja shterpë e Panuçit, dominoi në gjithçka përveç golave Përfaqësuesja shqiptare e futbollit ka zhvilluar dje ndoshta një nga ndeshjet më të mira që kur drejtimin e saj e ka mar
Sarri revolucion te Chelsea, 31 pasime për të shënuar një gol (FOTO LAJM) Chelsea arriti të fitonte me rezultatin 0-3 ndaj Southamptonit në "St. Mary's Stadium". Por te goli i tretë "Blutë e
Aksion model, 22 pasime që Messi të shënonte hat-trick (VIDEO) Barcelona arriti një fitore të thjeshtë ndaj PSV në "Camp Nou", e vlefshme për UEFA Champions League. Por në këtë sf
CR7 ende nuk shënon, Sassuola tregohet e fortë (VIDEO) Pjesa e parë e ndeshjes mes Juventus dhe Sassuolos është mbyllur në barazim pa gola 0-0. Juventus edhe pse po luan n
Tiki-Taka e "dështuar" e Spanjës Spanja dështoi sot të kualifikohej më tej në çerekfinale të Kupës së Botës, pasi u mposhtën nga Rusia nga pika e bardhë
Allegri vlerëson lojën e ekipit: E jashtëzakonshme Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, pas fitores ndaj Milanit në finale të Kupës së Italisë 4-0, ka vlerësuar n
100 pasime të sakta, Hysaj më i miri ndaj Sassuolos Napoli u ndal sërish dje, teksa barazoi në transfertë ndaj Sasuolos me rezultatin 1-1, duke bërë që ëndrra e titullit ka
Spallet i cilëson si finale ndeshjet e mbeura Spalletti para takimit të nesërm që Interi do të luajë kundër Samdoria ka kërkuar përqendrim maksimal të besuarve të ti
Statistikat fantastike të Granit Xhakas kundër Milanit, çfarë ndeshjeje nga ai Granit Xhaka shënoi një prej tre golave të Arsenalit në ndeshjen kundër Milanit. Goli cili erdhi nga një distancë prej 2
Real Madrid - PSG, statistikat e ndeshjes (FOTO LAJM) Real Madrid fitoi sonte ndaj PSG me shifrat 3-1 në "Santiago Bernabeu", ndeshje e vlefshme për 1/16 të UEFA Champions Le
Bale lojtari më pak i vlefshëm tek Reali nga BBC BBC po rikthehet dalëngadalë. Zidane kishte disa ndeshje për të shikuar gjendjen e tyre para përballjes ndaj PSG-së më 1
Marcos Alonso bën histori me statistikat kundër Newcastle United Chelsea fitoi 3-0 kundër Newcastle United dhe kështu u kualifikua në rundin e pestë të kësaj gare. Në këtë takim Marc
10 pasime dhe topi në rrjetë, Neymar bën spektakël me PSG (VIDEO) Neymar, Mbappe dhe Di Maria kanë qenë shumë të fortë për Rennes, e cila humbi në shifrat 6-1 kundrejt PSG-së në ndeshjen
STATISTIKË / 5 skuadrat që kan grumbulluar më shumë pasime në Premier League (FOTO LAJM) Ku ka kaluar pothuajse gjysma e sezonit në Premier League dhe lider kryesor mbetet Manchester City i Pep Guardiolas.
STATISTIKË / Shikoni sa pasime ka kompletuar Manchester City kundrejt rivalit të tij (FOTO LAJM) Manchester City fitoi derbin kundër United sot dhe është shkëputur +11 pikë nga vendi i dytë. Por tekniku, Pep Guard
STATISTIKË / 5 lojtarët që kanë kompletuar më shumë pasime në Premier League (FOTO LAJM) Premier League ka nisur ashtu siç nuk pritej nga tifozët e skuadrave respektive. Albeu Sport iu sjellë 5 lojtarët me