999 rezultate për

pasdites

Mësoni si do të jetë moti për ditën e sotme Moti për ditën e nesërme pritet të jetë pjesërisht me vranësira në zonat Veriore të vendit, ndërsa në Jug situata do jet
Shtrëngata dhe përmbytje, surprizat e motit gjatë pasdites së sotme (FOTO LAJM) Paraditja ishte me reshje të lehta shiu në pjesën më të madhe të vendit, ndërsa situata pritet të ndryshojë gjatë orëve
Rudina Magjistari bën ndryshimin e papritur, shkon në Top Channel Stafi i "Portokalli" paralajmëroi se këtë sezon do të vinte në skenë personazhe të njohur të ekranit. Pikërisht Rezar
Gjumi i pasdites i lidhur me diabetin Edhe pse ekspertët kohëve të fundit kanë rekomanduar gjumin e pasdites për të shmangur sëmundjet e zemrës dhe trurit, st
Gjumi i pasditës i lidhur me diabetin Edhe pse ekspertët kohëve të fundit kanë rekomanduar gjumin e pasdites për të shmangur sëmundjet e zemrës dhe trurit, st
Një tjetër gazetare largohet nga Top Channel (FOTO LAJM) Pas largimeve vërtet të bujshme të moderatoreve dhe gazetarëve nga departamenti i informacionit në Top Channel, një tjet
Vasili “tall” Ramën: Është çmendur derdimeni Vetëm pak më parë Kryministri postoi një status në Facebook i cili duhej postuar në mëngjes por u postua mbasdite. Sigur
Arbana zbulon surprizën e programit më të ri që do të prezantojë Moderatorja dhe autorja e programit “Dua të të bëj të lumtur”, Arbana Osmani nuk do të jetë vetëm në autorësinë e këtij
Tension në Kombëtare: Hysaj, Agolli dhe Berisha akoma me grip Nëse stërvitja e diferencuar e Ansi Agollit dhe Elseid Hysajt gjatë paradites së të martës krijoi një ndjenjë të vogël f
Gëzojuni diellit të drekës, moti rezervon surpriza gjatë pasdites Dita nisi e kthjellët sot, por temperaturat pritet të bien gjatë pasdites së mbrëmjes. Meteoalb raporton se vranësir
Moti sot i paqëndrueshëm, shi i rrëmbyeshëm në orët e pasdites Mot i paqëndrueshëm, me reshje të rrëmbyeshme dhe vetëtima priten pasditen e sotme dhe gjatë natës në Maqedoni. Reshj
Moti sot në Maqedoni Moti sot në Maqedoni do të jetë i nxehtë dhe me erë gjatë orëve të pasditës e cila gjatë rajonit rreth Vardarit do të je
Moti sot në Maqedoni Moti sot në Maqedoni do të jetë i nxehtë dhe me erë në orët e pasditës. Në vendet veriperendimore të vendit do të ke
May: Britania nuk i nënshtrohet sulmeve terroriste! Kryeministrja britanike, Theresa May ka thënë se detajet e plota të “sulmit të sëmurë terrorist” mbeten ende për t’u par
Gjumi i pasdites rrit rrezikun për shfaqjen e sëmundjeve Personat të cilët janë mësuar përditë me një sy gjumë prej një ore apo më gjatë, janë më të ndjeshëm në zhvillimin e mun
Rudina Magjistari i rikthehet ekranit Pas shumë zërave se moderatorja Rudina Magjistari do të zhvendosej në një emision të ri në mbrëmje dhe nuk do të kthehej
Rudina Magjistari jo më në "Takimin e Pasdites" Rudina Magjistari, një emër i dashur për publikun shqiptar do të rikthehet me një tjetër emision. U përfol më herët
Ja çfarë ndodhi në Aeroportin e Prishtinës, pas daljes së aeroplanit turk nga pista Aeroporti ndërkombëtar i Prishtinës nuk është hapur deri në orët e vona të pasdites të sotme , pas incidentit të një nat
Parashikohen përmbytje në Kosovë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se, sipas të dhënave nga Sistemi Evropian i Paralajmërimit të Përmbytjev
Rudina Magjistari i rikthehet ekranit Tashmë po afrohet koha që Rudina Magjistari të mos jetë një nënë me kohë të plotë, pasi do ti rikthehet angazhimeve prof